Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Shandy & Eva na scenie Mercy Brown: Tylko Ty

Shandy & Eva na scenie Mercy Brown: Tylko Ty

09.06.2024 Kraków

Organizator: MiR Catering Mazgaj,Rydzek,Tomczyk S.C.

Shandy & Eva na scenie Mercy Brown: Tylko TyBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Shandy & Eva na scenie Mercy Brown: Tylko Ty
niedziela
09.06.2024
18:30

Shandy & Eva na scenie Mercy Brown: Tylko Ty

Kraków, Mercy Brown Cocktails & Swing

O wydarzeniu

Na scenie Mercy Brown wystąpi wyjątkowy polsko-karaibski duet, który powstał w Los Angeles. Ewa Żmijewska i Shandrelica Casper jako Shandy & Eva zachwycą autorskimi utworami, wspaniałą energią i niezwykłą atmosferą wieczoru. Bilety na koncert duetu Shandy & Eva już w sprzedaży.

Shandy & Eva informacje

Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach. Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka - pochodzi z Warszawy. Obie śpiewają i komponują. Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, obie zdobyły tam tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance. Podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale artystki czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych jak jazz, latin, world music, czy country.

Zagrały wiele koncertów, od Los Angeles, przez Curaçao po Polskę czy Luksemburg. Od małych klubów po teatry, duże sale i plenery.

Grały w duecie i w pełnym składzie, towarzyszyli im uznani muzycy, m.in. Maciej Szczyciński (Michał Bajor, Lora Szafran, Monika Borzym), Darek Oleszkiewicz (Pat Metheny, Aga Zaryan, Anna Maria Jopek), Adam Levy (Norah Jones, Tracy Chapman, Meshell Ndegeocello). 

W marcu tego roku ukazał się drugi album studyjny zespołu o tytule "Tylko Ty".

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też