Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Royel Otis

07.11.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Royel OtisBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Royel Otis
czwartek
07.11.2024
20:00

Royel Otis

Warszawa, Klub Hybrydy

O wydarzeniu

Jeden z najbardziej ekscytujących projektów z Australii zapowiada trasę “Glory to Glory”, która obejmie również Warszawę. Royel Otis wystąpią w klubie Hybrydy. Bilety na koncert Royel Otis już dostępne.

 

Dokładna czasówka zostanie podana w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.

Royel Otis informacje

Royel Maddell i Otis Pavlovic od 5 lat konsekwentnie rozwijają swój styl swingujący pomiędzy melodyjnym indie-popem, a przyprawiającą o zawroty głowy psychodelią. Już ich pierwsze 3 EP wydane w 2021 i 2022 roku spotkały się ze znacznym uznaniem i zapewniły duetowi międzynarodową rozpoznawalność. Szybko poszli za ciosem i w tym roku ukazał się ich debiutancki album “Pratts & Pain”. Na ich rodzimym kontynencie trafił on na 1. miejsce najlepiej sprzedających się australijskich albumów i poskutkował 15 wyprzedanymi koncertami. Globalnie zgromadzili natomiast ponad 140 milionów streamów i trafili na najbardziej wpływowe playlisty, uczestniczyli w programie Spotify RADAR, zdobyli także uznanie tak wpływowych dziennikarzy jak Zane Lowe, Matt Wilkinson czy Jack Saunders, trafili na okładkę NME i pisano o nich obszernie w Vogue oraz GQ. Wystąpili też na licznych festiwalach, m.in. Reading and Leeds, Pukkelpop, Electric Picnic czy Splendour in the Grass.

Poprzednia europejska Royel Otis trasa została wyprzedana, nie warto zatem zwlekać z kupnem biletów na ich koncert w warszawskich Hybrydach.

 

> English version below <

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też