Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Pop Strawberry Guy

Strawberry Guy

08.05.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Strawberry GuyBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

STRAWBERRY GUY
środa
08.05.2024
20:00

STRAWBERRY GUY

Warszawa, Voodoo Club

O wydarzeniu

Strawberry Guy, czyli autor takich utworów jak “Mrs Magic”, “F Song” czy “What Would I Do?”, wystąpi 8 maja w warszawskim klubie VooDoo na jedynym koncercie w Polsce! Strawberry Guy bilety na koncert już w sprzedaży.

Strawberry Guy informacje

Pochodzący z Walii Strawberry Guy to muzyczny impresjonista - malując majestatyczne pejzaże dźwiękowe miesza szczerość tekstów z bujną aranżacją, budząc przy tym silne emocje. Inspirując się dziełami Debussy’ego, Ravela czy Moneta Alex Stephens, bo to on ukrywa się pod tym pseudonimem, w swojej muzyce ukazuje wpływ natury na ludzkie emocje. Popularność przyniósł mu utwór “Mrs Magic”, który stał się viralem na TikToku, a reszta jego twórczość, w której usłyszymy wpływy takich gatunków jak bedroom pop, dream pop, indie czy nawet shoegaze, została otworzona dziesiątki milionów razy na Spotify. Na jego koncie znajdziemy jeden duży album - wydany w 2021 roku “Sun Outside My Window”. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też