Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungkryminalny-poznan-prezentuje
Home Koncerty Pop Koncert zespołu "Red box"

Koncert zespołu "Red box"

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

Koncert zespołu "Red box"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

ZMIANA DATY I MIEJSCA Koncert zaplanowany na 12.06.2022 w Sopocie zostaje przeniesiony na 11.03.2022 do Starego Maneżu w Gdańsku. 

 

Zapraszamy do Wrocławia i Gdańska na koncerty zespołu Red Box! Oprócz znanych już publiczności hitów, zaprezentowany zostanie materiał z najnowszego albumu pt. Chase The Setting Sun. Red Box bilety na koncerty we Wrocławiu i Gdańsku już dostępne. 

Red Box koncerty 

  • Wrocław - 15.06.2022, Sala Gotycka w Starym Klasztorze | przeniesiony z lipca 2021
  • Gdańsk - 11.03.2022, Stary Maneż | przeniesiony z czerwca 2022

O zespole Red Box

Red Box to legendarna londyńska grupa, która powstała w na początku lat 80. Wiele razy podbiła światowe listy przebojów w tym UK Top Ten, m.in. takimi utworami „Lean on Me”, „Chenko” oraz „For America”. Grupa może się pochwalić sprzedanymi w milionowych nakładach płyt „The Circle and the Square” (1985) oraz „Motive” (1990).

 

Formacja wróciła w 2011r. z nową płytą „Plenty” która odniosła niezwykły sukces w Wielkiej Brytanii, Europie, a zwłaszcza w Polsce!

 

Single „The Sign” i „Hurricane” dotarły na sam szczyt listy przebojów Programu 3. Na czele zespołu stoi niezmiennie wokalista i autor piosenek Simon Toulson-Clarke. Simon należy do twórców, którzy spotykają się ze słuchaczami tylko wtedy, gdy mają im coś ważnego do przekazania.


We września 2019 roku ukazał się długo oczekiwany album ‘Chase The Setting Sun’. Album i trasa koncertowa pod tym samym tytułem - Chase The Setting Sun’ pokazuje, że grupa zatoczyła pełne koło, łącząc swoje bardzo indywidualne brzmienie z echami swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości rzuconej w tygiel, dając tym samym wspaniały efekt w postaci ponadczasowej muzyki.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też