Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Matylda/Łukasiewicz

Matylda/Łukasiewicz

17.03-26.04.2024 Poznań, Wrocław

Organizator: Adria Art

Matylda/ŁukasiewiczBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Poznań

Matylda/Łukasiewicz
niedziela
17.03.2024
18:00

Matylda/Łukasiewicz

Poznań, Kinoteatr Apollo

Wrocław

Matylda/Łukasiewicz
piątek
26.04.2024
19:00

Matylda/Łukasiewicz

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty Matylda/Łukasiewicz - nowego, mocnego duetu na polskim rynku muzycznym! Podczas występu usłyszymy między innymi single „Matka”, „Zamknąć” i „Nudny Rok” z nadchodzącej, debiutanckiej płyty. Bilety na koncerty duetu Matylda/Łukasiewicz  już w sprzedaży.

O duecie Matylda/Łukasiewicz 

W 2022 roku Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz współpracowali przy płycie „Rzeczy ostatnie” zespołu Polskie Znaki. Od tamtego czasu kontynuują współpracę, owocem czego są głośne single i płyta zapowiedziana na przełom 2023/2024.

Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana aktorka i rysowniczka z Instagrama, która konfrontuje odbiorców z często niewygodnymi tematami. W duecie Matylda Damięcka śpiewa i odpowiada za oprawę wizualną projektu, a Radek Łukasiewicz za produkcję. Debiutancki singiel „Matka” odbił się szerokim echem wśród polskiej publiczności i uzyskał już przeszło milion odsłuchań na platformach streamingowych. Zespół wypuścił również single „Mężczyźni” i „Czuły barbarzyńca”.

Nadchodzący album, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu, jest pełen historii, które dotykają kwestii życia kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie. To opowieść o zwykłym życiu w niezwykłej formie.

 

Zespół Matylda/Łukasiewicz w składzie:

    • Matylda Damięcka
    • Radek Łukasiewicz
    • Kajetan Pietrzak

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też