Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop Matylda & Łukasiewicz

Matylda & Łukasiewicz

16.11.2024 Częstochowa

Organizator: STAGE PRODUCTION

Sprawdź bilety
Matylda & ŁukasiewiczBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Matylda & Łukasiewicz
sobota
16.11.2024
20:00

Matylda & Łukasiewicz

Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty Matylda/Łukasiewicz - nowego, mocnego duetu na polskim rynku muzycznym! Podczas występu usłyszymy między innymi single „Matka”, „Zamknąć” i „Nudny Rok” z nadchodzącej, debiutanckiej płyty. Bilety na koncerty duetu Matylda Łukasiewicz  już w sprzedaży.

Matylda & Łukasiewicz informacje

Matylda/Łukasiewicz. Radek i Matylda. Od 10 lat wspólnie obserwują, piszą i nagrywają. Typowi millenialsi zapakowani w smutki, rozterki, tonący w codzienności zwykłej i niezwykłej. Pokazują świat jakim jest, nie wstydzą mówić się o emocjach, nie boją się mówić głośno, że chłopaki też mogą płakać, a dziewczyny wcale nie muszą się uśmiechać.

Są jednym z najgorętszych zjawisk na muzycznej scenie. W styczniu minął rok od pierwszej głośnej premiery, czyli utworu “Matka”, który zyskał niemal wiralową popularność i na stałe zagościł na najważniejszych playlistach. Sukces zespołu zaowocował bogatą trasą koncertową, która grana przedpremierowo zyskała nazwę “preorder tour” i objęła prawie 50 koncertów, w tym kilka ważnych letnich festiwali jak Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. Album „Matka” ukazał się 15 maja 2024 i w pierwszym tygodniu znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się płyt Empiku i na Olis.

 

Skład:

Matylda – wokal

Radek Łukasiewicz – gitara, wokal

Kajetan Pietrzak - perkusja

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też