Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Przybysz & Przybysz

Przybysz & Przybysz

Organizator: Follow The Step

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Po latach utalentowane siostry Natalia i Paulina Przybysz ponownie łączą siły! Tej jesieni fani niepowtarzalnego stylu artystek będą mogli usłyszeć je na serii dziesięciu wyjątkowych koncertów. Na wspólnej trasie koncertowej artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy i niezapomniany wspólny finał! Siostry Przybysz odwiedzą: Gdańsk, Łódź, Wrocław, Poznań, Toruń, Katowice, Szczecin, Kraków, Lublin orz Warszawę. Przybysz & Przybysz bilety na koncerty już dostępne w sprzedaży!

 

Siostry Przybysz koncerty:

PRZYBYSZ I PRZYBYSZ Lublin - koncert 5.11 odwołany!

PRZYBYSZ I PRZYBYSZ Warszawa - 8.11, Palladium

 

Natalia Przybysz koncerty

Światło Nocne” to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku „Prąd”. Album zapowiadał singiel „Światło nocne”. Piosenka opowiada o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak „Świat wewnętrzny”, „Dzieci malarzy” czy „Czarny”. 

 

Paulina Przybysz koncerty 
Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat angażowała się w różne projekty, aby w końcu pokazać swój indywidualny styl w solowym materiale. Jej debiutancka płyta zatytułowana jest „Chodź Tu” i jak sama artystka zaznacza – występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Single promujące płytę to „Dzielne kobiety”, „Pirx” i „Drewno”.


W kwietniu oba albumy otrzymały nagrodę Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża! Jesienią Natalia i Paulina Przybysz zawitają w 10 miastach, a każdy z koncertów pełen będzie niespodzianek. Jedną z nich będą wyjątkowi goście, o których fani dowiedzą się wkrótce.

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ.

Siostry Przybysz wspólna trasa koncertowa! Przybysz&Przybysz bilety na koncerty już w sprzedaży!Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn