Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop Natalia Przybysz „Do zobaczenia, do jutra”

Natalia Przybysz „Do zobaczenia, do jutra”

15.09.2024 Toruń

Organizator: SOS Music

Sprawdź bilety
Natalia Przybysz „Do zobaczenia, do jutra”BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Natalia Przybysz „Do zobaczenia, do jutra”
niedziela
15.09.2024
20:00

Natalia Przybysz „Do zobaczenia, do jutra”

Toruń, Sala CKK Jordanki

O wydarzeniu

Natalia Przybysz w koncercie „Do zobaczenia, do jutra” - bilety już w sprzedaży!

Natalia Przybysz informacje

Natalia Przybysz jest znaną polską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Rozpoczęła karierę w zespole Sistars razem z siostrą Pauliną wspólnie wypuściły albumy Siła sióstr i A.E.I.O.U. W 2006 roku Natalia zdecydowała się na solową działalność muzyczną wyleciała do Londynu, a po powrocie wydała swój pierwszy album Maupka Comes Home, nagrany we współpracy z producentem o pseudonimie Envee. W 2010 roku ukazał się jej drugi krążek, nominowany do nagrody Fryderyka 2011 w kategorii Album roku hip-hop / R&B / reggae Gram duszy. Przedostatnia płyta artystki, Zaczynam się od miłości, miała swoją premierę w 2022 roku i zawiera siedem niezaśpiewanych wcześniej tekstów Kory z muzyką skomponowaną oraz wykonaną przez Natalię Przybysz wraz z jej zespołem.

Koncert w ramach trasy promującej album Tam, zawierającego swoisty zapis podróży piosenkarki. Płyta ukazała się w październiku 2023. Pierwszy singiel, który pojawił się na płycie, to Za zimną wodę. Piosenka jest traktowana jako początkowy rozdział podróżniczego pamiętnika Natalii, opowiadająca o szczególnym wyjeździe całego zespołu na grecką wyspę Hydra do domowego studia, gdzie przez kilka tygodni nagrywali nowy materiał.

Usłyszałam kiedyś opowieść o leczniczym działaniu piosenki usuwającej cierpienie. I taką postanowiliśmy też stworzyć. O potrzebie wędrówki, marzeń i przyjaźni - Natalia Przybysz.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też