emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Pop Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Majka JeżowskaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Majka Jeżowska zaśpiewa w Starym Klasztorze! 16 września odbędzie się długo oczekiwany koncert Majki Jeżowskiej wwe Wrocławiu. To będzie pełnowymiarowy koncert Majki z zespołem znanym z Pol’And’Rock i WOŚP - przygotujcie się na solidne rockowe granie i wspólne śpiewanie znanych przebojów. Rodzice - zabierzcie na ten koncert swoje małe i duże dzieci! Dzieci (małe i duże) - zabierzcie swoich rodziców! Dobra zabawa gwarantowana. Majka Jeżowska bilety na koncert już w sprzedaży.

Majka Jeżowska informacje

Majka Jeżowska – wokalistka, kompozytorka zarówno muzyki jak i tekstów, obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym. Producent muzyczny, autorka wszystkich swoich przebojów takich jak: „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany”, „On nie kochał nas” (duet z Krystyną Prońko), „Kolor serca” (pierwszy hymn WOŚP) na których „wychowała” kilka pokoleń słuchaczy. Debiutowała na początku lat 80-tych studiując jednocześnie na Akademii Muzycznej w Katowicach. Na swoim koncie ma Platynową płytę i kilka Złotych. Wielokrotna laureatka KFPP w Opolu. „Peacemakerka” zaangażowana w pomoc dla dzieci i zwierząt, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF Polska, członek Rady Fundacji Ronalda McDonald’a.

W 2019 roku wystąpiła na największym festiwalu muzycznym w Polsce Pol’And’Rock gromadząc pod sceną wielopokoleniowy tłum. Cytując Onet Muzyka: „koncert Majki Jeżowskiej na Pol’and’Rocku w Kostrzynie nad Odrą był jednym z największych objawień w historii festiwalu. Piosenkarka i kompozytorka, znana przede wszystkim z przebojów pisanych z myślą o młodszych słuchaczach, zaprezentowała je w mocnym, rockowym wydaniu, przyciągając pod Małą Scenę około 150 tys. osób. Nie zabrakło pogo, pokojowej ściany śmierci, przesłania wolności i tolerancji oraz pozdrowień dla środowiska LGBT.” Wydarzenie zostało zarejestrowane na DVD i CD „Majka Jeżowska Pol’And’Rock Live”, które zostało nominowane do muzycznej nagrody Fryderyki w kategorii Album Roku rock.

Majka jest wokalistką wszechstronną, której głosu słuchamy w soundtrack’ach filmów: „Kingsajz”, „Deja Vu”, „W pustyni i w puszczy”, „Królestwo Zielonej Polany”. „Bajkowo” to z kolei album symfoniczny z piosenkami z filmów Disney’a. Kolaboruje również ze sceną alternatywną (PRO8L3M „Piekło jest w nas”).

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też