Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Mahalia

Organizator: Alter Art

Opis

Opis

Mahalia, nowy głos w muzyce soul i R&B, na jedynym koncercie w Polsce! Artystka wystąpi 8 grudnia w warszawskim Niebie. Mahalia bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży!

O Mahalii

Mahalia jest jedną z najciekawszych artystek młodego pokolenia. Talent pochodzącej z Leicester Mahalii został zauważony, kiedy miała zaledwie 13 lat. Wtedy właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt. Jak sama przyznaje, kilka kolejnych lat ciężko pracowała nad tym, aby móc określić swoją artystyczną tożsamość. W 2017 roku zwróciła na siebie uwagę singlem "Sober", dzięki któremu zyskała międzynarodowy rozgłos.

Mahalia Love and Compromise

6 września ma ukazać się jej debiutancki albumLove and Compromise”. Jego nazwę zaczerpnęła z wywiadu z Earthą Kitt - jedną z jej artystycznych i życiowych inspiracji. Pod względem muzycznym album stanowi oddalenie od wcześniejszego, surowego i akustycznego stylu Mahalii. W swej twórczości Mahalia z niezwykłą łatwością porusza się pomiędzy soulem i R&B, czasem czerpiąc nawet z reggae. Poprzez otwartość na nowe brzmienia, Mahalia pokazuje swój artystyczny rozwój.

 

Regulamin koncertu

 

Organizator: Alter ArtPodobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn