Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

KIWI

11-14.05.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

KIWIBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

KIWI - SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR
sobota
11.05.2024
19:30

KIWI - SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR

Kraków, Poczta Główna

Warszawa

KIWI - SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR
wtorek
14.05.2024
19:30

KIWI - SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

KIWI rusza w trasę koncertową! KIWI, jedna z najciekawszych artystek polskiej sceny alternatywnej, zapowiada trasę koncertową. SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR startuje już w maju. KIWI bilety na koncerty już w sprzedaży.

O trasie KIWI

Podczas nadchodzącej trasy, KIWI zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej EPki “PARANOJE” oraz wcześniejszych wydawnictw - albumu “Pętla” i EPki “Nocą”. Wszystkie dotychczasowe płyty artystki zostały docenione przez krytyków oraz słuchaczy, a oryginalne i wpadające w ucho single podbiły playlisty serwisów streamingowych. Jej muzyka jest połączeniem świeżego, elektronicznego brzmienia oraz delikatnego wokalu. Tworzy piosenki, które łapią za serce, a jej koncerty hipnotyzują. SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR to będzie doskonała okazja dla wszystkich fanów, aby na żywo usłyszeć swoje ulubione numery w zupełnie innej odsłonie.

 

Promotorem koncertów w Krakowie i Warszawie jest agencja Fource Entertainment. 

KIWI informacje

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce, a jej koncerty hipnotyzują. Do tej pory można było ją usłyszeć na żywo podczas licznych festiwali i wydarzeń muzycznych (FEST Festival, OFF Camera, Great September, Męskie Granie). 

Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała swój debiutancki singiel. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę "Nocą". Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Jej debiutancki album zatytułowany “Pętla" ukazał się 28 stycznia 2022 r. i zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Przy okazji premiery płyty, artystka zagrała trasę koncertową w największych polskich miastach, którą wyprzedała w zaledwie kilka dni! Jesienią wyruszyła w kolejną trasę i wypuściła wyjątkową live sesję, w ramach której zaprezentowała swoje najpopularniejsze numery w zupełnie nowej odsłonie. W maju tego roku ukazała się jej kolejna EPka “PARANOJE”, która została bardzo dobrze przyjęta przez fanów artystki oraz krytyków. Pod koniec 2023 roku KIWI zagrała supporty przed Jannem na jego jesiennej trasie. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też