Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Halina Mlynkowa 25 lat - największe przeboje

Halina Mlynkowa 25 lat - największe przeboje

23.11.2024 Knurów

Organizator: ART JM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Halina Mlynkowa 25 lat - największe przebojeBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Halina Mlynkowa 25 lat - największe przeboje
sobota
23.11.2024
19:00

Halina Mlynkowa 25 lat - największe przeboje

Knurów, Dom Kultury Knurów Szczygłowice

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert największych przebojów Haliny Mlynkowej z okazji 25 -lecia pracy artystycznej Artystki, wraz z fantastycznymi muzykami i niezwykłym kontaktem z publicznością. Bilety na koncerty Haliny Mlynkovej już w sprzedaży. 

Halina Mlynkowa informacje

Tajemnicza, subtelna, znana i lubiana o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru.

Jej karierę solową zapoczątkował album „Etnoteka” wydany w 2011. Koleją płyta „Po drugiej stronie lustra” przyniosła takie przeboje jak „Aż do dna” czy „Ostatni raz”, którym wygrała „SuperJedynki” w Premierach na festiwalu w Opolu. Podczas tego festiwalu otrzymała również nagrodę fotoreporterów i dziennikarzy.

Album Życia mi mało”, którego głośna premiera odbyła się 30.09.2016 przyniósł kolejne przebojowe single takie jak „Zabiorę Cię” czy „Kawa”.

Zapowiedzią nowej płyty Artystki są single „Zanim stracisz” oraz przede wszystkim utwór „Szkło”, którego premiera miała miejsce 11 marca 2021.

W grudniu 2021 ukazał się album świąteczny z najpiękniejszymi kolędami. Jest to płyta niezwykła. Wigilijna opowieść, utkana ze wspomnień, tęsknot i... marzeń. Na płycie znajduje się 12 ulubionych kolęd artystki w wyjątkowych aranżacjach, w których magiczny głos Haliny Mlynkovej łączy się płynnie z dźwiękami instrumentów jak również orkiestry smyczkowej. Halina, na płycie wykonuje swoje ulubione kolędy takie jak: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Mędrcy Świata”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Adeste Fideles”, utwory o tematyce świątecznej ze słowami Taty artystki – Władysława Mlynka a także utwór, którego jest współautorką - „Aniołowie”.

Wszystkie kompozycje zabrzmiały w zupełnie nowych aranżacjach, okraszonych indywidualną interpretacją Haliny.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też