Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop "... TO NASZA BROŃ KOBIECA" - koncertowy DZIEŃ KOBIET w Starym Klasztorze

"... TO NASZA BROŃ KOBIECA" - koncertowy DZIEŃ KOBIET w Starym Klasztorze

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

"... TO NASZA BROŃ KOBIECA" - koncertowy DZIEŃ KOBIET w Starym KlasztorzeO wydarzeniu

O wydarzeniu

Stary Klasztor zaprasza 8 marca na tradycyjne już muzyczne obchody Dnia Kobiet! "... TO NASZA BROŃ KOBIECA" to tytuł i motto przewodnie koncertu, w którym usłyszymy najpiękniejsze piosenki tworzone przez kobiety lub specjalnie dla kobiet. Bilety na koncertowy Dzień Kobiet w Starym Klasztorze już dostępne.

Koncertowy Dzień Kobiet w Starym Klasztorze

W programie koncertu znajdą się utwory Dam Polskiej Piosenki - Danuty Rinn, Ewy Bem, Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Edyty Geppert oraz Kasi Nosowskiej, Kayah, Renaty Przemyk, Edyty Bartosiewicz, Darii Zawiałow, a także światowe hity Tiny Turner, Whitney Houston czy Celine Dion.

Koncertowy Dzień Kobiet w Starym Klasztorze poprowadzi znana publiczności Nikola Warda, która do współpracy scenicznej zaprosiła wspaniałe wrocławskie wokalistki - Paulinę Cynkar, Angelikę Klimek, Annę Szul, Ulę Issel i Natalię Wojtaś. Artystkom na scenie akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków związanych za Starym Klasztorem.
To jeszcze nie koniec atrakcji z okazji Dnia Kobiet: Tylko w Starym Klasztorze możesz wyznać swoją miłość w rytmie rock'n'rolla przy aplauzie najlepszej wrocławskiej publiczności!

Zadedykuj kobiecie swojego życia piosenkę na koncercie, albo wbiegnij na scenę i powiedz jak bardzo ją kochasz! Zainteresowanych dedykacjami prosimy o zakup vouchera i kontakt z konferansjerem w celu ustalenia piosenki i treści dedykacji w dniu koncertu w godz. 18.15- 18.50 przy wejściu do Sali Gotyckiej.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też