Buena Vista Social Club by The Cuban Latin Jazz & Yaremi Kordos

Buena Vista Social Club by The Cuban Latin Jazz & Yaremi Kordos

Kiedy w mieście pojawia się lato, na scenie Vertigo zaczyna grać The Cuban Latin Jazz. Projekt poświęcony Buena Vista Social Club to nie lada gratka dla tych wszystkich, którzy z wypiekami na twarzy oglądali film czy słuchali muzyki tego projektu. Nie możecie Państwo przeoczyć występu projektu Music of Buena Vista by The Cuban Latin Jazz & Yaremi Kordos.

Zapewniamy, że to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. Music of Buena Vista: Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz bilety na koncert już w sprzedaży.

The Cuban Latin Jazz & Yaremi Kordos bilety

Cena biletu na wydarzenie wynosi 50 zł i w cenie zawarta jest już rezerwacja miejsca oraz drink powitalny. Wstęp tylko +18!

 

Regulamin zakupu

Music of Buena Vista we Wrocławiu

Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz tworzą muzycy o korzeniach kubańskich, polskich i ukraińskich. Ten niecodzienny miks latynoskich rytmów i słowiańskiej melodyki sprawia, że muzyka zespołu wyróżnia się oryginalnością i stylem. Dla lidera zespołu - kontrabasisty Rolanda Abreu "nie ma życia bez muzyki, tak jak nie ma muzyki bez życia". Podobnie jak dla Tarasa Bakovskyiego (sax), Pawła Kukuły (piano) i Dominika Jaske (bębny & perkusjonalia). A takze wspaniała Yaremi Kordos, jedna z niewielu wokalistek mieszkających w Europie, która miała okazję współpracować z legendarnym Buena Vista Social Club. 

 

Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz wydali dwie płyty ("Junto por siempre", V Records 2019 i "Roots", V Records 2020). Tylko w 2019 roku Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz zagrali zwykle przy pełnych audytoriach około 100 koncertów. W tym wystąpili na festiwalach jazzowych, w salach filharmonicznych oraz w dużych klubach jak warszawskie Palladium. Formacja jest też laureatem wielu festiwali jazzowych np. "Jazz nad Odrą", "Jazz Juniors".

 

Po koncercie zachęcamy do pozostania w klubie i skorzystania z oferty gastronomicznej Vertigo Jazz Club & Restaurant.

The Cuban Latin Jazz występuje w składzie:

 • Yaremi Kordos – wokal;

   

 • Roland Abreu – kontrabas;

   

 • Taras Bakovskyi – saksofon;

   

 • Paweł Kukuła – fortepian;

   

 • Dominik Jaske – perkusja.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Buena Vista Social Club by The Cuban Latin Jazz & Yaremi Kordos
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/