Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Jazz i Blues WOJTEK MAZOLEWSKI ,,Yugen"

WOJTEK MAZOLEWSKI ,,Yugen"

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

WOJTEK MAZOLEWSKI ,,Yugen"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Wojtek Mazolewski ""Yugen 2"" we Wrocławiu! Ethno Jazz Festival zaprasza 24 marca do Starego Klasztoru na koncert "Yugen 2", czyli kontynuację solowego albumu Wojtka Mazolewskiego , z gościnnym udziałem Joanny Halszki Sokołowskiej. Bilety już w sprzedaży.

Wojtek Mazolewski "Yugen 2"

Po sukcesie pierwszej płyty zwieńczonej nominacją do Fryderyka i magicznych koncertach m.in na trasie Męskiego Grania 2022 przyszedł czas na drugą odsłonę, czyli "Yugen 2". Przed nami

"Jestem", czyli "Yugen 2"" –kontynuacja solowego albumu Wojtka Mazolewskiego. Od zamysłu do realizacji, od projektu do zespołu, od zespołu do wielowymiarowej orkiestry twórców, muzyków w kooperacji ze wspaniałymi artystami Szczyl, Bela Komoszyńska, Joanna Halszka Sokołowska, Ifi Ude i inni.

Wojtek Mazolewski skupił wokół siebie same dobre duchy.

"Powstawaniu nowych piosenek towarzyszyło wiele entuzjazmu i dobrych mocy, ale także niepokojących zdarzeń. Sytuacja wokół nas zmieniła się tak niespodziewanie, szybko, dramatycznie, że nie pozostało to bez wpływu na ten materiał. Świat się zmienił i my razem z nim. Dzięki koncertom zespół i nowy materiał nabrały kształtu. Centrum dowodzenia to nadal był mój dom, ale teraz mogliśmy już jeździć i grać na żywo. Myślę, że ta zmiana, to że spotykaliśmy się na żywo dodało nowej muzyce energii i kopa w porównaniu z pierwszym albumem wydanym jako Yugen."

Yugen to podróż wewnątrz siebie i połączenie z naturalną energią. Organiczne muzyczne dopełnienie tego co bio, ekologiczne i duchowe. To wyprawa w miejsce, gdzie po prostu jesteś...Zamykasz oczy, słuchasz, oddychasz, płyniesz... To powiew wolności. Brzmienia lat ‘60/’70 i powrót do tradycji w klimacie Grateful Dead, Neil Young czy Led Zeppelin jest tu skrzyżowany z nowoczesnymi dźwiękami w stylu Tame Impala, Khruangbin czy Drugdealer. Całość okraszona jazzowymi akcentami i współczesną produkcją Marcina Borsa.

Wojtek Mazolewski- instrumentalista, kompozytor, autor muzyki do audiobooków, spektakli teatralnych i filmów, współtwórca polskiego yassu, autor audycji radiowych. Znany z formacji WMQ, Pink Freud. Przesuwa granice muzycznych interpretacji i prezentuje słuchaczom nowy sposób postrzegania muzyki jazzowej.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też