Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Lublin Blues Session

Lublin Blues Session

Organizator: Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA)

Opis

Opis

W niedzielę 29 maja w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” odbędzie się kameralna  12. edycja Lublin Blues Session.  Muzycy zaprezentują się publiczności w konwencji one-man-band. Podczas koncertu zabrzmią m.in. wyjątkowe – charakterystyczne dla bluesa i bluegrassu – gitary rezofoniczne. Lublin Blues Session bilety już w sprzedaży.

Lublin Blues Session 2022 program

29.05.2022 (niedziela) g. 18:00 – Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, ul. Kiepury 5a

  • Adam Bartoś” – koncert (solo) 
  • PG Petricca – koncert (solo)
  • wystawa fotografii  „Pamięci Seweryna Antonia” autorstwa Daniela Drobika

Regulamin uczestnictwa

O Lublin Blues Session

Wystąpi solo dwóch muzyków – PG Petricca (ITA) i Adam Bartoś. Każdemu z nich bliska jest tradycja bluesa, która obecna jest w ich twórczości. Obydwaj wykonawcy mają także wydane płyty z własnymi utworami. Koncertom towarzyszyć  będzie wystawa zdjęć „Pamięci Seweryna Antonia” – lubelskiego muzyka (basisty i kontrabasisty) - związanego ze sceną bluesową Lublina. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z oryginalną muzyką na żywo. 

 

Organizatorem Lublin Blues Session jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina. Partnerem tegorocznej edycji jest Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego. 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn