emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Hip Hop i Rap Gądecz hip hop festival

Gądecz hip hop festival

Organizator: PW STYL

Gądecz hip hop festivalO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

24 czerwca 2023 roku, w pierwszy dzień wakacji, w miejscowości Gądecz k. Bydgoszczy odbędzie się pierwsza edycja festiwalu muzyki hip hopowej! Gądecz Hip Hop Festival bilety już w sprzedaży.

Festival odbędzie się na przepięknym zielonym agroturystycznym terenie oddalonym 15 min. od Bydgoszczy z wspaniałym dojazdem od drogi ekspresowej S5 oraz MZK. Na terenie znajduje się duży bezpłatny parking.

Gądecz Hip Hop Festival bilety VIP

Dzięki biletowi VIP otrzymujesz:

  • Specjalny BOX z niespodziankami na powitanie, a w nim wiele rzeczy związanych z eventem
  • osobne wejście na wydarzenie bez kolejek
  • osobne toalety bez kolejek
  • specjalną strefę, zlokalizowaną najbliżej sceny
  • opaskę uprawniającą do odbioru dowolnego napoju w strefie gastro (np. piwo, wyłącznie dla osób pełnoletnich) + posiłek

Gądecz Hip Hop Festival line-up i artyści

Na evencie pojawią się tacy artyści jak: Paluch, Lipa, Gibbs, Polska wersja, O.S.T.R. oraz Słoń.

 

Polska wersja - Duet stworzony przez Hinola oraz Jano. Muzycznie obaj wzajemnie się uzupełniają, sprawiając, że każdy ich numer jest niepowtarzalnym połączeniem starych czasów polskiego rapu z nowym brzmieniem popularnym na polskiej scenie. Najnowszy krążek wydany pod szyldem Polskiej Wersji: album Hinola „Od Końca Do Początku” uzyskał status podwójnie platynowej płyty! Na scenie Hinol i Jano oraz DJ Lem. Spodziewajcie się największych hitów solo jak i tych nagranych wspólnie. Energia, hip-hop i kontakt z fanami – tego na pewno nie zabraknie!

 

Gibbs - Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów Iluzja, Wiking czy Restart zaliczył pierwszą w pełni solową trasę koncertową. Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedził 9 miast w całej Polsce w ramach Czarno na białym Tour. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć Hample w koopreacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut Czarno na białym.

 

Lipa - Lipa, a właściwie Daniel Dominik Lipiński (ur. 1996 r.) poznański raper,członek wytwórni BOR Records. Uczestnik akcji Młode Wilki z 2019 roku. Do tej pory wydał dwa, bardzo dobrze przyjęte, solowe krążki. Debiutował 25.października 2019 roku materiałem zatytułowanym „Mgła”, natomiast 26. marca 2021 ukazał się jego drugi solowy album o tytule Paranoja. Lipa to wychowanek poznańskich blokowisk i muzyczny kameleon. Jak sam mówi, nie chce się szufladkować. Szerokie spektrum inspiracji, pozwala mu na kreowanie stylu unikalnego i zupełnie innego od reszty.

 

Paluch - Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15 pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim koncie również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Olexesh. Album „Czerwony Dywan” odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.

 

Słoń - SŁOŃ właściwie Wojciech Zawadzki urodziny 27.11.1983 w Poznaniu. Różnorodność– łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore’owymi i metalowymi–jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe–samplowane lub elektroniczne–tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność zrodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach.

 

O.S.T.R. - Adam O.S.T.R. Ostrowski – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od ponad 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 26 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 10 platynowych i 7 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Od 1999 roku w jednej nieustającej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też