emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo

WIND ROSE

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

WIND ROSEO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wojownicy metalu! Przygotujcie się na niezapomniane przeżycie w postaci koncertu Wind Rose, który odbędzie się 24 września w krakowskim klubie Kwadrat. Włosi wyruszą w podróż po Europie w towarzystwie niemieckiego All For Metal oraz amerykańskiego Seven Kingdoms.

Timing koncertu Wind Rose:

  • 18:30 drzwi
  • 19:30-20:10 Seven Kingdom
  • 20:30-21:15 All For Metal
  • 21:30-23:00 Wind Rose

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Wind Rose informacje

Wind Rose to zespół ze słonecznej Toskanii. Muzyka, teksty oraz stroje grupy inspirowane są mitologią Śródziemia J.R.R. Tolkiena, a w szczególności światem Krasnoludów. Muzyka Włochów to połączenie power metalu z folk metalem, a ich hymny będziemy mogli usłyszeć na żywo we wrześniu na pierwszej, headlinerskiej trasie Wind Rose po Europie! 

Gościem specjalnym podczas wyprawy po Starym Kontynencie będzie niemiecki All For Metal, który zdobywa coraz większe uznanie na scenie power metalowej. Formacja ze stajni AFM Records 7 lipca wyda swój najnowszy album “Legends”. 

Koncert otworzy amerykański Seven Kingdom, który po dziesięcioletniej przerwie powróci do Europy. Ten pakiet już 24 września dostarczy Wam doznań, po których będziecie chcieli jeszcze więcej! 

 

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też