Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

UNTO OTHERS

05-06.08.2024 Gdynia, Poznań

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

UNTO OTHERSBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gdynia

UNTO OTHERS + TOXIC HOLOCAUST
poniedziałek
05.08.2024
20:00

UNTO OTHERS + TOXIC HOLOCAUST

Gdynia, Podwórko.art / Scena Ucho

Poznań

UNTO OTHERS + TOXIC HOLOCAUST
wtorek
06.08.2024
20:00

UNTO OTHERS + TOXIC HOLOCAUST

Poznań, Klub 2progi

O wydarzeniu

Gotycka melancholia, crossoverowe strzały, a to wszystko podane w formie samych hitów - tego możecie spodziewać się po coheadlinerskich koncertach Unto Others i Toxic Holocaust w naszym kraju. Amerykanie wystąpią tego lata w Polsce dwukrotnie: w Gdyni oraz w Poznaniu.

Unto Others informacje

Unto Others na rockowo-metalowe salony weszli z buta. Jeszcze jako Idle Hands pochodzący z Portland kwartet wydał w 2018 roku EPkę “Don’t Waste Your Time” i był to debiut z wysokiego c. Zawarte na niej przebojowe melodie, podniosłe refreny oraz gotyk mieszający się z crossoverem to elementy, które na stałe zagościły w twórczości zespołu. Do tej pory wydali dwa duże albumy - “Manę” w 2019 i “Strength” dwa lata później. Idealnie wyważone inspiracje ubrane w oryginalny sposób i drzemiąca w sercu tęsknota za latami 80. czyni Unto Others jedną z najciekawszych formacji swojego pokolenia, o czym przekonała się publika na całym świecie, zarówno  na jej solowych koncertach, trasach u boku Kinga Diamonda, Behemoth, Carcass, Gaahls Wyrd czy Tribulation, jak i na największych festiwalach. Amerykanie zgodnie z tytułem pierwszego wydawnictwa nie marnują czasu - w bieżącym roku możemy spodziewać się ich nowego albumu, którego częścią na pewno podzielą się z nami na sierpniowych koncertach.

Toxic Holocaust informacje

O hitach śmiało można też mówić w kontekście dowodzonego przez Joela Grinda Toxic Holocaust. Sama mieszanka thrash metalu z hardcore punkiem, westcoastowym hard rockiem czy proto death metalem już na papierze wygląda solidnie, ale zarówno na płytach, jak i koncertowo TH to niezwykle energiczny strzał w każdym dźwięku. Założony pod koniec poprzedniego millenium projekt w swoim dorobku ma 6 dużych albumów. Ostatni z nich, “Primal Future: 2019” ukazał się 5 lat temu, ale coraz częściej słychać głosy o jego następcy. Czy latem usłyszymy jego zalążki? Ciężko stwierdzić, ale Toxic Holocaust to na tyle sprawdzona marka, że nie możecie przeoczyć tych koncertów.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też