Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

SIRENIA

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

SIRENIAO wydarzeniu

O wydarzeniu

Pierwsza edycja Symphonic Metal Nights wraz z czterema różnorodnymi zespołami ze Skandynawii, już 20 września dotrze do krakowskiego klubu Kwadrat! To okazja, aby usłyszeć na żywo klasyki symfonicznego metalu! Bilety już w sprzedaży.

Timing koncertu:

  • 18:00 DRZWI
  • 18:40 REXORIA
  • 19:30 DARK SARAH
  • 20:25 AMBERIAN DAWN
  • 21:40 SIRENIA

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Sirenia + Amberian Dawn  + Dark Sarah + Rexoria

Sirenia - ikona symfonicznego metalu zrewolucjonizowała swój melodyjny mrok na nowym albumie studyjnym "1977", który ukazał się 26 maja 2023 roku nakładem Napalm Records. Kierowana przez norweskiego multiinstrumentalistę, kompozytora i autora tekstów Mortena Velanda, po ponad dwudziestu latach istnienia Sirenia nadal plasuje się w ścisłej czołówce gatunku. Podczas wrześniowego koncertu Sirenia po raz pierwszy zaprezentuje utwory z albumu "1977" oraz pozostałe klasyczne utwory, które zna każdy fan metalu symfonicznego. 

Fińscy mistrzowie symfonicznego metalu Amberian Dawn przedstawią swój najnowszy album "Take A Chance – A Metal Tribute to ABBA", który ukazał się w 2022 roku nakładem Napalm Records. Przedstawiając ABBA-Metal, zespół nie stroni od eksperymentowania z gatunkami, pozostając jednocześnie wiernym swojemu metalowemu pochodzeniu. 

Dark Sarah to fińska perła melodyczno-filmowego metalu stworzona przez wokalistkę Heidi Parviainen. W ciągu dziesięciu lat i pięciu albumów studyjnych Dark Sarah zdobyła silną rzeszę fanów w Europie i USA oraz ugruntowała solidną pozycję na scenie symphonic metal i melodic metal.

Rexoria to wysokoenergetyczny heavy/power metalowy zespół ze Szwecji, znany z chwytliwych melodii, ciężkich riffów, szybkiej perkusji i połyskujących klawiszy. Z Fridą Ohlin jako frontmanką, o wybitnie mocnym, chrapliwym głosie zmieszanym z miękkim nerwem, który tworzy magię przy ciężkiej i szybkiej muzyce. 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też