Midnight + In Twilight’s Embrace + R.I.P

Midnight + In Twilight’s Embrace + R.I.P

Midnight w Polsce! Koncert zaplanowany na 14 lipca w klubie Hydrozagadka uzupełnią fenomenalne polskie supporty: In Twilight’s Embrace i R.I.P. Midnight bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

O zespole Midnight

W numerze “Devil Virgin” Athenar gorąco zachęca, by oddać się grzechowi i nie będzie na to łatwiejszej okazji niż słuchając Midnight. Istniejący niemal dwadzieścia lat projekt ze słonecznego Cleveland jest buzującym organizmem, w którym jednym głosem przemawiają metal, piekło, diabeł, bluźnierstwo i seks. 

 

Jak widzicie, atrakcji mamy tu więcej niż w wesołym miasteczku, a jeśli dodać do tego niezmienną, ale wciąż działającą formułę na styku starej szkoły black i speed metalu, dostajemy komplet. Wystarczy sprawdzić na własną rękę, ponieważ w tym roku Midnight wydało swoją piątą płytę, “Let There Be Witchery”, która może nie brzmi specjalnie inaczej na tle poprzednich, tylko czy ma to jakieś znaczenie?

O zespole In Twilight’s Embrace 

In Twilight’s Embrace świętowali niedawno premierę swojego najnowszego albumu “Lifeblood” (Malignant Voices) i to właśnie ten świetny materiał będą promowali podczas nadchodzących koncertów. 

 

Jeszcze ponad dekadę temu występowali m.in. w szczycieńskiej Przepompowni i mierzyli się z melodyjnym death metalem w stylu Amon Amarth, a teraz są pełnoprawną bestią na własnych nogach jeżdżącą w trasy chociażby z Mgłą. In Twilight’s Embrace przebyli długą drogę, a jej najświeższy przystanek, czyli “Lifeblood” z tego roku, ukazuje zespół jako ukształtowanych reprezentantów black metalu z deathmetalowym mięśniem. 

O zespole R.I.P

Dzisiejsza kondycja sceny thrashmetalowej w Polsce wygląda w najlepszym wypadku dosyć źle, ale nawet w morzu beznadziei pływa nowa krew gotowa wypić całe piwo z klubu i sprzedać kilka sierpów. R.I.P. gra najklasyczniejszy thrash z domieszką speed metalu, a takie tytuły jak “Otwarcie czarnej materii” czy “Uwięziony pod lastryko” powinny dać wam do zrozumienia, że tu nie ma beki, więc powinniście czym prędzej wyprać swoje białe adidasy i lecieć w mosh.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Midnight + In Twilight’s Embrace + R.I.P
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/