Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Kvelertak

Organizator: Knock Out Productions

KvelertakO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kvelertak, czyli najczystszy destylat zmetalizowanego scandi-rocka wystąpi w warszawskiej Proximie 27 października. Grupa przywiezie ze sobą najnowszy album "Endling", którego premiera została zaplanowana na 8 września (Rise Records/Petroleum Records). U ich boku wystąpią hardcore’owcy z Cancer Bats. Kvelertak bilety już dostępne.

Kvelertak informacje o zespole

 

Gdy trzynaście lat temu zadebiutowali kultowym już "Kvelertakiem", zwróciły się na nich oczy całego metalowego świata, ale nie tylko. W rodzimej Norwegii po dziś dzień cieszą się statusem wręcz mainstreamowym, a reszta globu ceni ich równie wysoko. Kvelertak wybudowali sobie pomnik, łącząc dziarskiego hard rocka z odrobiną black metalu i punkowym nieposłuszeństwem, co przyniosło wściekłe, a zarazem zaraźliwie przebojowe numery. W ubiegłym roku świętowali piętnastolecie działalności, choć absolutnie nie spoczywają na laurach. 

Cancer Bats informacje

“Jeśli chcecie wiedzieć, jak brzmi adrenalina, koniecznie posłuchajcie Cancer Bats” – w takich słowach zespół podsumował poczytny Kerrang! i trudno odmówić racji temu stwierdzeniu. Bo Kanadyjczycy grają maksymalnie wściekły oraz witalny hardcore, lecz urozmaicają go na wszelkie dostępne sposoby. Czasami może być to atak furii niczym w ekstremalnym metalu, w innych przypadkach doomowy riff prosto z piekła, a jeszcze kiedy indziej brudny, piwniczny sludge. Oni doskonale wiedzą, co robią, a na żywo uderzają z potrójną mocą. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też