Klasz Ov The Sejtans XIV

Klasz Ov The Sejtans XIV

Wszystkich fanów ciężkich brzmień zapraszamy na kolejną edycję Klasz Ov The Sejtans! XIV edycja imprezy odbędzie się już w sobotę 26 stycznia, tradycyjnie w stołecznym Klubie Proxima. Tego dnia na scenie usłyszymy organizatorów czyli Leash Eye oraz Black Tundra i Ballbreaker. Gosciem specjalnym imprezy będzie kutnowski ALASTOR! Klasz Ov The Sejtans XIV bilety w sprzedaży!

 

To już 14 edycja Klasz Ov The Sejtans, czyli cyklu koncertowego organizowanego przez zespół Leash Eye. Główną ideą imprezy była i jest od zawsze promocja muzycznej sceny Warszawy skupionej w okolicach szeroko pojętego rocka. Imprezy spod znaku KOTS to zawsze duża różnorodność gatunków muzycznych, czego najlepszym przykładem niech będą nazwy zespołów, które dotychczas wystąpiły na tej imprezie. Wspomnijmy zatem rewelacyjne koncerty Rootwater, Carnal, Gortal, Pyorrhoea, Naamah, J.D. Overdrive, So I Scream, Lostbone, Rusted Brain, Venflon, Hellectricity, ROSK, Fiasko, Testor, Wild Pig, Exlibris, Death Denied, Setheist czy legendarny Proletaryat.

 

Nie od dziś staramy się zadbać o jak najlepszą oprawę dźwiękowo-wizualną dlatego wybieramy najlepsze kluby w mieście jak Progresja czy Proxima, która na początku 2019 roku będzie gościć Klasz Ov The Sejtans już po raz drugi.

 

Oprócz gospodarza koncertu, na tegorocznym Klasz Ov The Sejtans będzie promował swoją najnowszą płytę "Blues, brawls & beverages", wystąpią: Black Tundra, a także Ballbraker. Gościem specjalnym imprezy będzie Alastor.

Koncert odbędzie się 26 stycznia 2019 w klubie Proxima

ALASTOR - kutnowski zespół thrashmetalowy powstały w 1986 roku. Jak sami mówią, grają dla frajdy, nic nie muszą, a na kieliszek chleba czasem zostanie.

 

LEASH EYE - połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak muzyka Deep Purple na sterydach wzbogacona dozą stoner i southern oraz brzmieniem silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku cztery longplaye, w tym ostatni Blues, Brawls & Beverages, który ukaże się na początku 2019.

 

BLACK TUNDRA - warszawska formacja prezentująca pop sludge oraz...wieczną zmarzline.


BALLBREAKER - zespół pieśni, a w szczególności tańca, założony przez muzyków związanych z takimi grupami jak Thermith, Exlibris, War-Saw oraz WIld Whips. Mimo metalowych skojarzeń, Ballbraker to czysty rock'n'roll. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszą płytę, a koncert podczas Klasz Ov The Sejtans XIV będzie dla nich debiutem scenicznym.

 

Klasz Ov The Sejtans XIV bilety w sprzedaży! Klasz Ov The Sejtans XIV 26.01, Warszawa. Klasz Ov The Sejtans XIV nie przegap!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klasz Ov The Sejtans XIV
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/