Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal KEN Mode + Fange

KEN Mode + Fange

Organizator: Knock Out Productions

KEN Mode + FangeO wydarzeniu

O wydarzeniu

KEN Mode + Fange w Polsce! Dwie sludge’owe grupy wjadą do wrocławskiego klubu Łącznik już 4 października. KEN Mode + Fange bilety na koncert już dostępne. 

KEN Mode

KEN Mode (ich najnowsze wydawnictwo “Null” ukazało się w zeszłym roku) są żywą fabryką hałasu. Już od lat ich wściekle noiserockowy sludge metal roztapia serca metali, punkowców, a także wybrednej publiki cenionego festiwalu Roadburn. Fange to mroczny, maksymalnie chłodny industrial człapiący w kierunku otchłani i dociążony sludge’owymi riffami, od których cały świat wali się na głowę. Grupa promuje obecnie tegoroczny album “Privation”.

Fange

Z Fange jest tak, że cały czas trzymają słuchaczowi nóż na gardle. Kiedy rozpływają się w industrialowych szmerach i zgrzytach, zanim gitary uderzą z podwójną siłą, budują niepokój, jakby za chwilę miało dojść do katastrofy. Z kolei gdy już odpalają maksimum ciężaru, uderzając raz po raz najcięższymi i najwolniejszymi sludge’owymi riffami, to ratunku nie ma, pozostaje zniszczenie absolutne. Francuski skład pracował na swój sukces przez dekadę, tułając się po odłamach podziemnej sceny, ale za sprawą tegorocznego “Privation” w końcu doczekali się należytego splendoru. Dajcie im go, wybierając się i na Mystic Festival, i do Wrocławia 4 października. Gwarantujemy, że wyjdziecie z tego przyjemnie poturbowani.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też