Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Ichika Nito

Organizator: Knock Out Productions

Ichika NitoO wydarzeniu

O wydarzeniu

Ichika Nito na jedynym koncercie w Polsce! Japoński gitarowy wizjoner zaprezentuje swoje umiejętności w Warszawie. Ichika Nito to przyszłość muzyki gitarowej. Potrafi zagrać wszystko – od złożonego math rocka po wyciszony lo-fi hip hop czy j-pop. Wirtuozeria i maksimum kreatywności: to właśnie on. Ichika Nito bilety juz w sprzedaży.

Ichika Nito informacje

Ten azjatycki geniusz gitary pokazuje, że pełnię możliwości tego instrumentu i własnych umiejętności można ukazać w inny sposób, niż wyłącznie wycinając palcołomne solówki.

Twórca zdobył popularność za sprawą YouTube’a, a jego filmiki, na których błyszczy z czternastostrunowymi czy nawet elektronicznymi gitarami, zbijają dziesiątki milionów wyświetleń. Ale nie o popisy tutaj chodzi. U Nito główną rolę odgrywa przede wszystkim eklektyzm w pakiecie z wirtuozerskim zapleczem, akcentującym świetny songwriting.

Japończyk odnajduje się w skomplikowanych figurach mathcore’owych, jak i w minimalistycznym lo-fi hip hopie. Potrafi zbudować multum tekstur, bazując na post-rockowych standardach, ale zagląda też do trapu. Wyskakuje z popowymi melodiami i kontruje je niemal progresywnymi zapędami. Dla niego nie istnieje coś takiego jak muzyczne tabu. Sprawdźcie to sami, obserwując go na scenie.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też