Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

Dir En Grey

19-20.03.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Dir En GreyBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Warszawa

Dir En Grey - bilet jednodniowy
wtorek
19.03.2024
19:30

Dir En Grey - bilet jednodniowy

Warszawa, Progresja
Dir En Grey - bilet dwudniowy
19-20.03.2024

Dir En Grey - bilet dwudniowy

Warszawa, Progresja
Dir En Grey - bilet jednodniowy
środa
20.03.2024
19:30

Dir En Grey - bilet jednodniowy

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Dir En Grey zagrają dwa ekskluzywne koncerty w Warszawie! Jeden z najważniejszych japońskich zespołów metalowych zagra w Progresji 19 i 20 marca. Dir En Grey bilety na koncerty już dostępne. 

Dir En Grey Warszawa 2024

Nie będą jednak dwa takie same wydarzenia! Na pierwszym z koncertów formacja zaprezentuje w całości materiał z albumu “Withering to Death”, a na drugim z “Uroboros”. Co ciekawe, to wyjątkowe wydarzenie nastąpi tylko w trzech innych krajach prócz naszego! Wpadniecie?

O zespole Dir En Grey

Trudno powiedzieć, czym jest Dir En Grey – chyba łatwiej byłoby stwierdzić, czym nie jest. Japońska grupa stworzyła bowiem styl oparty na maksymalnie kontrolowanym chaosie z komponentów, które nijak nie powinny się obok siebie znaleźć. A jednak się znalazły. Bo czego u nich nie ma? Grindcore’owe napady agresji przeplatane emoviolence – są. J-rock w konszachtach z metale progresywnym – także na liście. Alt-metal spotykający się w połowie drogi z rockiem gotyckim – mamy to. Jak się domyślacie, na żywo grupa zapewnia maksimum doznań. Na scenie wpadają w czystą furię, a trudną do poskromienia energię w ryzach trzyma charyzmatyczny, obdarzony pięciooktawową skalą głosu wokalista, Kyo. Gwarantujemy, oba warszawskie koncerty formacji będą wiekopomnymi wydarzeniami.

 

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też