emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Metal BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + ARKONA + AETERNAM

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + ARKONA + AETERNAM

05.10.2023 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

od 110,00 zł
BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + ARKONA + AETERNAMBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + ARKONA + AETERNAM
czwartek
05.10.2023
18:30

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + ARKONA + AETERNAM

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

BATUSHKA i ARKONA ogłaszają europjeską co-headlinerską trasę nazwaną "BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023"! Po niezwykłym sukcesie, jakim okazała się pierwsza część trasy, która odbyła się wczesną wiosną 2023 roku, BATUSHKA i ARKONA łączą siły i wyruszają we wspólną trasę po Europie "BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023". Już 5 października zawitają również do Polski, do krakowskiego Klubu Studio. Tego wydarzenia nie możesz przegapić! Bilety już w sprzedaży.

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + ARKONA + AETERNAM

BATUSHKA to polski black metalowy fenomen. Ich występy na żywo nie pozostawiają nikogo obojętnym, albowiem nie są to zwykłe koncerty - to prawdziwe black metalowe liturgie. Dopiero co powrócili z trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Japonii, a już są gotowi dać swoim europejskim wyznawcom prawdziwą czarną mszę. BATUSHKA jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Po długich pięciu latach oczekiwania, ARKONA, czołowy przedstawiciel pagan metalu na świecie, powraca, z wyczekiwanym przez wszystkich, dziewiątym studyjnym albumem "Kob" wydanym przez Napalm Records. Jego premiera zaplanowana jest na 16 czerwca 2023 roku. Po raz kolejny, zespół lirycznie eksploruje dalekie, głębokie i mroczne sfery filozofii wokalisty Mashy Scream oraz związane z tym poglądy na przyszłość ludzkości. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, stale oparta na pogańskich tradycjach.

Z ośmioma wydanymi do tej pory albumami, oraz setkami milionów odtworzeń i streamów, 8 premierowych utworów na "Kob" otworzy nowy rozdział w karierze zespołu.

Na trasie pojawi się również kanadyjski AETERNAM, prezentujący orientalną odmianę symfonicznego death metalu, promując swój doskonały najnowszy krążęk zatytułowany "Hier of the Rising Sun".

Całość uzupełni jeszcze jeden zespół, którego nazwę zdradzimy wkrótce!

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też