Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + REDEMPTOR + AETERNAM

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + REDEMPTOR + AETERNAM

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA + REDEMPTOR + AETERNAMO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Z przyczyn zupełnie niezależnych od Zespołów oraz Organizatora, zespół ARKONA nie wystąpi na koncercie w Klubie Studio 5.10.2023. Do składu dołącza krakowska formacja REDEMPTOR! Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

BATUSHKA w trasie "BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023"! Już 5 października zawitają również do Polski, do krakowskiego Klubu Studio. Tego wydarzenia nie możesz przegapić! Bilety już w sprzedaży.

BLACK PILGRIMAGE TOUR 2023: BATUSHKA 

BATUSHKA to polski black metalowy fenomen. Ich występy na żywo nie pozostawiają nikogo obojętnym, albowiem nie są to zwykłe koncerty - to prawdziwe black metalowe liturgie. Dopiero co powrócili z trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Japonii, a już są gotowi dać swoim europejskim wyznawcom prawdziwą czarną mszę. BATUSHKA jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Na trasie pojawi się również kanadyjski AETERNAM, prezentujący orientalną odmianę symfonicznego death metalu, promując swój doskonały najnowszy krążęk zatytułowany "Hier of the Rising Sun".

Całość uzupełni REDEMPTOR.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też