Playa Marina Summer Hits Festival 2022

Playa Marina Summer Hits Festival 2022

Playa Marina Summer Hits Festival 2022 nad Zalewem Zemborzyckim! Przed Wami jedna z największych muzycznych imprez w Lublinie, którą poprowadzi Marek Sierocki we własnej osobie. Playa Marina Summer Hits Festival to wydarzenie dla fanów najbardziej popularnych hitów lat 90. oraz przebojów, które były i dalej są na pierwszych miejscach list muzycznych. Festiwal odbędzie się nad Zalewem Zemborzyckim koło Lublina już 24 czerwca. Playa Marina Summer Hits Festival bilety już dostępne!

Playa Marina Summer Hits Festival 2022 line-up i artyści

Summer Hits Festival w Playa Marina będzie niezapomnianym przeżyciem dla wykonawców i uczestników. Wydarzenie poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy muzycznych w Polsce, Marek Sierocki. Na scenie zagoszczą gwiazdy muzyki rozrywkowej lat 90. i nie tylko.

 

Wystąpią między innymi:

- Loona z przebojem Bailando oraz Vamos a la playa,

- Gromee – Cool me down,

- Fun Factory – I wanna be with you,

- Mirami – Sexualna,

- Daria – Paranoia,

- Drenchill – Forever summer.

 

Tych wykonawców nie trzeba nikomu przedstawiać. Jednak muzyka to nie jedyny punkt imprezy!

 

Oprócz najlepszego koncertu nad Zalewem Zemborzyckim, podczas Summer Hits Festival weźmiecie udział w niesamowitym pokazie lasershow – niebo rozbłyśnie tysiącami kolorowych laserów. W połączeniu z muzyką będzie to pokaz, który na długo zapadnie Wam w pamięć. Nie może Was tam zabraknąć!

Playa Marina Summer Hits Festival 2022 bilety 

Bilet normalny: 79 zł

Bilet VIP z dostępem do strefy cateringu: 249 zł

Bilet super VIP w strefie basenowej: 499 zł

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Playa Marina Summer Hits Festival 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/