Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Festiwale 43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk, Mrągowo 2024

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk, Mrągowo 2024

26-27.07.2024 Mrągowo

Organizator: Roots Projekt

Sprawdź bilety
43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk, Mrągowo 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Karnet

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - KARNET
26-27.07.2024

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - KARNET

Mrągowo, Amfiteatr Mrągowo

Bilety jednodniowe

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - PIĄTEK
piątek
26.07.2024
19:30

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - PIĄTEK

Mrągowo, Amfiteatr Mrągowo
43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - SOBOTA
sobota
27.07.2024
19:30

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk - SOBOTA

Mrągowo, Amfiteatr Mrągowo

O wydarzeniu

Przed nami 43. edycja legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie! Ten najstarszy i największy Festiwal Muzyki Country w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń europejskich związanych z tym gatunkiem muzyki, odbędzie się w dniach 26 i 27 lipca 2024r. w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Bilety już w sprzedaży!

43. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk, Mrągowo 2024 - informacje

Początek koncertów każdego dnia o godzinie 19:30.

Każdy, kto choć raz był uczestnikiem Pikniku wie, że jest to wydarzenie wykraczające daleko poza tylko muzyczny wymiar, jest zjawiskiem kulturowym, adresowanym do odbiorców różnych pokoleń.

Ten, chyba najpiękniej położony, nowoczesny Amfiteatr w Polsce staje się przez dwa dni miejscem magicznym, wypełnionym muzyką, tańcem i niesamowitą energią podczas wielogodzinnych koncertów i miejscem niezapomnianej zabawy dla fanów prawdziwej rozrywki. Tak będzie i w tym roku!  

A jak dodać jeszcze do tego opisu fakt, że na dwa dni przed i jeden dzień po koncertach w amfiteatrze miasto tętni wydarzeniami muzycznymi, tanecznymi, wielką paradą pojazdów i innymi atrakcjami na wielu scenach i miejscach, to trudno oprzeć się pokusie odwiedzenia Mrągowa w ostatni weekend lipca!

W tym roku przygotowaliśmy specjalny program, w którym zwróciliśmy uwagę na to, co w europejskiej muzyce country jest aktualnie najciekawsze. Dlatego też zaprosiliśmy następujących artystów z Europy: 

-"MUSIC ROAD PILOTS" z Niderlandów, który jest od lat uważany za najlepszy europejski zespół grający muzykę osadzoną w tradycji gatunku, ale bardzo nowocześnie zaaranżowaną i graną.

- Po 25 latach od swojej pierwszej wizyty na Pikniku podczas Konkursu Country Europa, który wówczas wygrała, pojawi się na scenie amfiteatru z recitalem reprezentująca angielską scenę muzyczną SARAH JORY. Multi instrumentalistka, wokalistka, wielokrotnie koncertująca w USA, uważana jest za jedną z najlepszych na świecie artystek grających na typowym dla country instrumencie pedal steel guitar. Posłuchamy Jej nie tylko w roli wirtuoza wymienionego instrumentu, ale także świetnie radzącej sobie z materią countrową wokalistki.

- Dla fanów nowoczesnych brzmień w muzyce country, zaczerpniętych zarówno z tradycji gatunku, ale i ze stylistyk pokrewnych – bluesa, folku, rocka, czyli typowej Americany, przygotowaliśmy występ niderlandzkiej grupy "SUNFIRE", wspaniale przyjmowanej przez młodych fanów country music, wszędzie tam, gdzie występują.

Polskim odpowiednikiem muzycznych klimatów Sunfire będzie krakowska grupa "KRAKÓW STREET BAND". Polską scenę reprezentować będą ponadto między innymi: legenda polskiego country – 45 lat na muzycznej scenie - Michał LONSTAR, zespół "CODA" z najlepszym polskim steelowcem Leszkiem Laskowskim i wokalistką Marysią Gorajską, twórca hymnu piknikowego pt. "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa" CEZARY MAKIEWICZ z zespołem Koltersi, ZBYSZEK HOFMAN (lider legendarnej grupy „Babsztyl”) w autorskim recitalu pt. ”Dźwiękiem malowane”, AGATA KARCZEWSKA 

Publiczność mrągowska przywykła już do wspaniałej energetycznej zabawy, którą tworzy swoimi występami Wojtek Dudkowski i "DROGA NA OSTROŁĘKĘ", w tym roku dodatkowo wzmocniona udziałem gości.

W programie festiwalowym znajdzie się także specjalna sekwencja muzyki akustycznej. Posłuchamy w niej wracającego po latach przerwy na mrągowską scenę, jednego z twórców polskiego bluegrassu, w nowym projekcie muzycznym Piotr Bułas & "GARAGE FOLKS", najlepszej w ostatnich latach polskiej wokalistki country KAROLINY JASTRZĘBSKIEJ - BUŁAS z zespołem „Stacja Folk” i jednej z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia, grającej muzykę z pogranicza indie folk i americany - JUCY.

Nowym formatem programowym, którym rozpoczynał się będzie każdy z dni festiwalowych jest Salonik Artystyczny, w którym pojawią się artyści występujący w programie dnia, po to by porozmawiać na scenie z prowadzącym Salonik, zaśpiewać i wprowadzić widzów w atmosferę koncertu.

Nie możemy wykluczyć, że to co wyżej nie wyczerpuje jeszcze wszystkich punktów programu 43. wydania festiwalu!

Jeśli pojawią się kolejne, to natychmiast powiadomimy Was o tym.

Pora zatem na zaprezentowanie programu festiwalowego w kolejnych dniach:

26.07.2024 r. (piątek), godz. 19:30

Salonik Artystyczny

Cezary Makiewicz i Koltersi

Lonstar

Marysia Gorajska i Coda

Music Road Pilots – Niderlandy

Zbigniew Hofman

Piotr Bułas & Garage Folks

Karolina Jastrzębska-Bułas i Stacja Folk

JUCY

27.07.2024 r. (sobota), godz. 19:30

Salonik Artystyczny

Cezary Makiewicz

Wojciech Dudkowski i Droga na Ostrołękę

SUNFIRE – Niderlandy

Kraków Street Band

SARA JORY – Anglia

Agata Karczewska

Piknik Mrągowo bilety

· Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

· Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt przez formularz.

· Bilety Premium i Super View: najlepsze miejsca siedzące

· Bilety VIP: najlepsze miejsca siedzące, możliwość wejścia za kulisy festiwalu i na próby, możliwość spotkania z artystami

 

 > English version below <

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też