Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

Die Antwoord

08.04.2024 Warszawa

Organizator: Live Nation

Die AntwoordBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Die Antwoord: REANIMATED
poniedziałek
08.04.2024
18:00

Die Antwoord: REANIMATED

Warszawa, Klub Stodoła

O wydarzeniu

Zespół DIE ANTWOORD w 2019 roku zrobił sobie długą przerwę od koncertowania po świecie, aby ponownie skupić się na tym, co kochają robić najbardziej: muzyce i sztuce. Teraz Die Antwoord ogłaszają REANIMATED! Podana g.18:00 to godzina otwarcia bram.

Die Antwoord informacje

Ninja: “Pracowaliśmy tak długo w samotności, że niektórzy myśleli, że jesteśmy martwi!” ¥o-Landi dodaje: “Zdecydowaliśmy się więc nazwać naszą nową trasę koncertową DIE ANTWOORD REANIMATED EU/UK Tour 2024!”

Nie będzie to tylko kilka występów na żywo, podczas których po raz kolejny zdasz sobie sprawę, że utwory takie jak: "I Fink U Freeky", "Baby's On Fire" czy "Ugly Boy" to niewiarygodnie, rozsadzające mózg raverapowe klasyki.

Jednocześnie zespół opublikował zwiastun swojego nowego filmu dokumentalnego zatytułowanego "ZEF The Story of Die Antwoord", który został wyprodukowany i wyreżyserowany przez południowoafrykańskiego filmowca Jona Daya. Sztuka przedstawiona w filmie została stworzona przez południowoafrykańskiego artystę Rogera Ballena, którego prace miały kluczowy wpływ na estetykę wczesnych teledysków i nagrań Die Antwoord. Narratorką dokumentu jest Sixteen Jones, córka założycieli zespołu.

Die Antwoord zapowiedzieli również swój szósty album: będzie nosił tytuł "UIT DE HEMEL GEVALLEN" i zostanie wydany w 2024 roku.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też