Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Alan Walker

16.03.2025 Łódź

Organizator: Live Nation

Sprawdź bilety
Alan WalkerBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Alan Walker presents: The Walkerworld Tour – Europe
niedziela
16.03.2025
18:00

Alan Walker presents: The Walkerworld Tour – Europe

Łódź, Atlas Arena

O wydarzeniu

Alan Walker w Polsce! Koncert odbędzie się 16 marca 2025 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na koncert Alana Walkera już w sprzedaży.

Alan Walker trasa Walkerworld 2025

Świeżo po zakończeniu swojej pierwszej trasy Walkerworld po Azji Południowo-Wschodniej, która obejmowała takie miasta jak: Singapur, Dżakarta, Makau i Kuala Lumpur, Alan Walker nie zwalnia tempa. Artysta zapowiedział europejską trasę koncertową na 2025 rok. Podczas azjatyckiej części trasy koncertowej jego niesamowite show zobaczyło ponad 60 000 osób. Z kolei trasa po Indiach, obejmująca 10 miast, stanie się największą trasą w kraju zorganizowaną przez międzynarodowego artystę. Teraz, Alan Walker w końcu przenosi swoją immersyjną koncepcję tematycznego parku rozrywki Walkerworld na kontynent europejski.
Trasa koncertowa rozpocznie się w Barcelonie, gdzie Alan wystąpi po raz pierwszy. Artysta zagra w słynnym klubie Razzmatazz 6 marca 2025 roku i wykona najpopularniejsze utwory, jak również usłyszymy nowe, ekskluzywne wydania. Następnie
Alan wyruszy w podróż po Europie, zatrzymując się w największych miastach kontynentu, aby zaprezentować niezwykłe widowisko na arenach, które zagwarantuje wiele emocji od momentu zakupu biletu aż do opuszczenia miejsca koncertu! Rok 2025 jest wyjątkowy dla Alana, ponieważ przypada 10. rocznica jego przełomowego hitu „Faded”.
Trasa obejmie 11 krajów w ciągu 14 koncertowych nocy, odwiedzając niektóre z najbardziej ikonicznych miejsc na świecie, takie jak legendarny Alexandra Palace w Londynie i Olympia w Paryżu, które gościły takie gwiazdy jak: The Rolling Stones, Madonna, Led Zeppelin i wiele innych.
Inne przystanki na trasie to AFAS Live w Amsterdamie, Zenith w Monachium i Atlas Arena w Łodzi, a także koncerty w Mediolanie, Budapeszcie, Wiedniu, Pradze, Berlinie, Frankfurcie, Düsseldorfie i Zurychu. Możecie również spodziewać się wyjątkowych gości, więc śledźcie ogłoszenia dotyczące artystów występujących przed Alanem…
To ogłoszenie trasy pojawia się w niezwykle pracowitym okresie dla Walkera, tuż po wydaniu dwóch gorących singli - "Unsure" z udziałem gwiazdy Disneya Kylie Cantrall oraz "Barcelona" z Iną Wroldsen. Alan dodatkowo jest bardziej zajęty niż kiedykolwiek, dzięki Walkerworld Creator Games. WCG to inicjatywa przyjazna dla fanów i wiodąca w branży, która zaprasza wszystkich do immersyjnego świata Walkerworld w Fortnite, gdzie można prezentować swoje kreacje/treści, z którymi muzyk będzie mógł wchodzić w interakcje. Na dodatek, Alan oferuje cztery nagrody pieniężne w wysokości 10 000 USD każda, przyznawane za najlepsze prace jego fanów! Co więcej, aby uczcić każde miejsce na europejskiej trasie, Alan będzie poszukiwał lokalnych artystów wśród twórców online w każdym mieście. Używając hashtagu #WCG24, możesz mieć szansę wystąpić na scenie przed tysiącami widzów!

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też