Jazz Art Fashion Festival

Jazz Art Fashion Festival

Zapraszamy na Jazz Art Fashion Festival do Katowic! Kolejna edycja popularnego festiwalu mody, muzyki i sztuki odbędzie się już w dniach 21-22 września w Muzeum Walcownia w Katowicach. Jazz Art Fashion Festival bilety już dostępne!

 

Uwaga: W związku z dużą popularnością Festiwalu i jednocześnie ograniczoną ilością miejsc (Muzeum Walcownia to obiekt zamknięty) sprzedaż biletów jest ograniczona.

Jazz Art Fashion Festival Katowice bilety

  • BILET STANDARD - 60 zł - 21.09 sobota -  w tym:  koncert Tribute to KORA, gwiazdy, koncert-Marc Perrenoud Trio, recital Aleksander Dębicz - piano impression utworów Kory
  • STREFA GOLD - 250 zł - 21.09 sobota - Jazz koncert Tribute to KORA | gwiazdy, Koncert – Marc Perrenoud Trio, recital Aleksander Dębicz - piano impression utworów Kory , Fashion - Eva Minge, ART - Beksiński VR, Jasiński, Sierko-Flipowska, Idźkowska inni, improwizacje piano A.Dębicz, Wine Bar and Finger Foods. Wieczór poprowadzi Anna Dereszowska. 
  • CAŁODZIENNE WYSTAWY ART - 20 zł - 22.09 niedziela - wystawy i atrakcje w ramach Jazz Art Fashion Festival: Beksiński VR + film + mapping, D.Jasiński, J.Sierko-Flipowska, K.Idźkowska i inni, zwiedzanie Muzeum Walcownia, ekspozycja murali w ramach festiwalu. Spotkania z artystami. 

Jazz Art Fashion Festival 2019 program

SOBOTA 21.09 - BILET STANDARD

 

JAFF MUSIC

19:00 Koncert – Marc Perrenoud Trio 

 

20:00 Aleksander Dębicz - piano impression piosenek Kory / koncert fortepianowy

 

20:30 Tribute to KORA

Koncert utworów z repertuaru Kora i MAANAM w aranżacjach funkowo-jazzowych w wykonaniu czołowych polskich artystów: Ania Karwan,  Beata Przybytek,  Magda KumorekBuslavKasia LinsArek KłusowskiKarolina Artymowicz

 

JAFF MEETUPS

SunLoox / konsultacje stylistyczne z zakresu eyewear by SunLoox 

VOLVO/spotkanie motoryzacyjne z marką VOLVO Euro Kas

JAFF CULINARY

Strefa „food cooltura” oparta o utalentowanego i niezwykle pracowitego mistrza sztuki kulinarnej Top Chefa - Marcina Czubaka 

 

SOBOTA 21.09 - STREFA GOLD

 

JAFF MUSIC

20:00 Tribute to KORA 

najlepsze miejsca wydzielone kordonami 

 

21:00 Anna Dereszowska welcome

 

JAFF ART

21:30  Otwarcie wystaw

BEKSIŃSKI - Śląska premiera wystawy Virtual Reality + wystawa prac

Dominik Jasiński - wernisaż artysty (galeria Dagma Art) Kasia Idźkowska - wystawa foto pt. That’s jazz Babe”

Joanna Sierko - Filipowska - wernisaż artystki (galeria Dagma Art)

Dagma Art - wystawy młodych twórców 

 

JAFF FASHION

22:00 EWA MINGE - Fashion show - "Fashion is ART"

 

JAFF MEETUPS

SunLoox / konsultacje stylistyczne z zakresu eyewear by SunLoox 

VOLVO/spotkanie motoryzacyjne z marką VOLVO Euro Kas

 

JAFF MUSIC

Aleksander Dębicz – Piano Impression / spotkanie z artystą oraz partnerem Steinway & Sons 

 

JAFF PARTY

Wine Bar and Finger Foods

 

NIEDZIELA 22.09

JAFF ART 12:00 -18:00

BEKSIŃSKI

Śląska premiera wystawy Virtual Reality. Charakter wirtualnej rzeczywistości, który pozwala "wniknąć" w świat stworzony w oparciu o niezwykłą wyobraźnię artysty. Oprócz VR podczas JAFF zaprezentujemy zbiór prawie 50-ciu prac Zdzisława Beksińskiego – w tym fotografie, fotomontaże oraz grafiki komputerowe. Tego dnia będzie można również obejrzeć filmy oraz mupping.

 

Dominik Jasiński

Mieszka i pracuje w Kuwejcie. Artysta malarz, grafik, autor rysunków, ilustracji książkowych i magazynowych, absolwent warszawskiej ASP (Wydział Grafiki). Jego praca została opublikowana w setnym wydaniu British VOGUE. Fascynuje go ludzkie ciało i jego deformacja. Artysta współpracuje z szeregiem firm i instytucji, między innymi: RESERVED, TATUUM, DAGMA ART, Wydawnictwo WASOWSCY, Kuwait, ArtSpace Q8), pomysłodawca i kurator cyklu wystaw Jasinski&friends.

 

Kasia Idźkowska

Spotkanie z artystką która jest zaangażowana w promocję muzyki jazzowej, współpracuje z Warner Music Poland przy promocji nowych albumów jazzowych. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku gdzie od kilku lat pracuje nad długoterminowym projektem pt.”That’s jazz Babe”. Fotografując kulisy jazzu, pracuje z muzykami przy produkcji nowych płyt, dokumentuje nagrania w studio, a przede wszystkim robi zdjęcia na okładki albumów jazzowych.

 

Joanna Sierko-Filipowska

Uprawia malarstwo figuratywne. Jej obrazy są romantyczne, subtelne o charakterystycznej kolorystyce, przedstawia w nich świat marzeń i baśni. Ważnym wydarzeniem w życiu artystki było spotkanie z Jerzym Dudą Graczem w 2001 roku na plenerze malarskim we wsi Kamion nad Wartą k. Wielunia. Miała kilkanaście wystaw indywidualnych, brała udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Podczas Jazz Art Fashion Festival zobaczycie nie tylko obrazy Sierko ale będziecie mieli okazję zdobyć limitowane zaproszenia na wernisaż artystki w galerii sztuki współczesnej Dagma Art w formie podpisanych przez artystkę inkografii.

 

Dagma Art - wystawy młodych twórców 

 

Festiwal Murali

Festiwal Murali to projekt artowy, którego głównym celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na dziedzictwo przemysłowe. Drogą do tego jest powstanie i upublicznienie relacji świadków historii, a punktem kulminacyjnym będzie stworzenie muralu, umieszczonego na ścianie o powierzchni 200 m2. 22 września na zwiedzających JAFF czeka podsumowanie całego festiwalu wraz z ukończeniem i ekspozycją prac. 

 

JAFF CULINARY

Strefa „food cooltura” oparta o utalentowanego i niezwykle pracowitego mistrza sztuki kulinarnej Top Chefa - Marcina Czubaka 

 

JAFF MEETUPS

SunLoox / konsultacje stylistyczne z zakresu eyewear by SunLoox 

VOLVO/spotkanie motoryzacyjne z marką VOLVO Euro Kas

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jazz Art Fashion Festival
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/