Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Festiwale Great September Showcase Festival & Conference 2024

Great September Showcase Festival & Conference 2024

12.09.2024 Łódź

Organizator: Fundacja Independent

Sprawdź bilety
Great September Showcase Festival & Conference 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Great September Showcase Festival & Conference 2024
12-14.09.2024

Great September Showcase Festival & Conference 2024

Łódź, Łódź

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE: do line-upu dołącza Edyta Bartosiewicz!

Great September to wielkie święto muzyki. Koncerty największych polskich gwiazd i najciekawiej zapowiadających się debiutantów. Panele dyskusyjne, warsztaty i nieformalne spotkania, podczas których artyści i słuchacze, menedżerowie i wydawcy rozmawiają o muzyce i wszystkim, co się z nią wiąże. W trakcie trwania festiwalu Łódź zamieni się w jeden wielki festiwal. Koncerty będą odbywać się na dużych, jak i mniejszych, bardzo klimatycznych scenach, wtopionych w niesamowitą architekturę miasta. Bilety na Great September Showcase Festival & Conference 2024 już w sprzedaży!

Great September 2024 line-up

Nastaw się na trzy dni w towarzystwie największych gwiazd i najciekawszych nowych wykonawców! 12-14 września na Great September Showcase Festival & Conference wystąpią m.in.: Kortez, Edyta Bartosiewicz, Kwiat Jabłoni, Stanisław Soyka i Grott Orkiestra, Otsochodzi, Daria ze Śląska, Hurt, Yung Adisz, EABS, Projekt WOW, Pan Savyan, Oxford Drama, Yann, Tonfa, Coals, OKEKEL, Kosmonauci, P.Unity, Olędzka, nat cichocka, Noże, Kryształ, ZUTA, HUGAYZ, Seweryn z zespołem, Ania Szlagowska, Przyborowski, RAF, Magda Kluz, Bartek Zjawa, Tymek Papior, Safario, dafeat, Sara Kordowska, Nago, Mateusz Tomczak, Jacko Brango, Francio i Robcio, Wilson Wilson, Szumal, didi, Angie., Promyki, Chłodno, shane., Lia Sky, Jakub LDDV, Vermona Kids, Ziggiel Lou.

Ogłoszenia kolejnych wykonawców wkrótce!

Great September Showcase Festival & Conference w Łodzi

Koncerty to zaledwie początek...

Koncerty odbywać będą się w klubach i będą biletowane. Scena Główna mBank/Mastercard znów będzie usytuowana w samym centrum Łodzi – w Pasażu Schillera, przy ul. Piotrkowskiej – i będzie częściowo otwarta. Dla posiadaczy karnetów na festiwal przygotowano specjalną strefę, która pozwoli im na jak najlepiej przeżywać zaplanowane na głównej scenie koncerty.

Zakup karnetu daje jednocześnie przepustkę na wszystkie inne koncerty, odbywające się 12-14 września na Great September w Łodzi. Co więcej, podczas festiwalu będzie można spotkać najważniejszych przedstawicieli branży: menedżerów, promotorów, wydawców, łowcy talentów, dziennikarzy i content creatorów. Great September to wielkie święto muzyki, pełne występów live, ale i niezobowiązujących spotkań i rozmów. Na festiwalowiczów czekają także specjalnie na tę okazję przygotowane wystawy, pokazy filmów i inne ciekawe wydarzenia.

Partnerem głównym Great September jest Miasto Łódź, a partnerami strategicznymi Łódzkie Centrum Wydarzeń i OFF Piotrkowska Center. Festiwal odbywa się przy wsparciu mecenasów: mBanku i Mastercard, a także sponsora: marki Rossmann. Patronem medialnym jest Trójka Polskie Radio.  

 

Scena Jassmine

Jazzowe standardy i improwizacje grane na żywo przez najbardziej utalentowanych muzyków. Festiwal showcase'owy Great September rośnie w tym roku o kolejną scenę, na którą zaprasza we współpracy z warszawskim klubem Jassmine. 

Warszawski klub Jassmine to muzyczna perła, która oczarowała miłośników muzyki i, mimo jedynie niespełna czteroletniej historii, zdążyła zaznaczyć swoje miejsce na światowej scenie muzycznej, dzięki zapadającym w pamięć bookingom i niezapomnianym wydarzeniom. Kameralna przestrzeń z nienaganną akustyką sprzyja budowaniu więzi między wykonawcami, a ich widownią. Prezentując nie tylko jazz, ale też neo soul, R'n'B, rap i alternatywę, klub stworzył wokół siebie dużą grupę fanów, a jednym z jego flagowych cykli jest Jazz Cats, którego gospodarzem jest saksofonista i twórca projektu Hoshii, Kuba Więcek.

Jazz Cats odbywa się w formule jam session miksując standardy z improwizacją pod kuratelą jednego z najzdolniejszych polskich jazzmanów. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony publiczności, jak i samych muzyków. 13 września zobaczymy Jazz Cats w festiwalowej odsłonie podczas Great September – jako The Greatest Jazz Cats in Łódź.

Scena Jassmine będzie grać we wnętrzach łódzkiego Grand Hotelu – kultowego miejsca, funkcjonującego nieprzerwanie od 1887 roku. Program Great September Showcase Festival & Conference rośnie tym samym o kolejny mocny punkt.

Specjalny plakat na tę okazję przygotowali wspólnie Dawid Ryski, Paweł Swanski i Witek Gretzyngier, line-up zostanie ogłoszony już niebawem.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

FAQ

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też