Dzieje się w Ciechanowie! 4 koncerty na zakończenie wakacji

Dzieje się w Ciechanowie! 4 koncerty na zakończenie wakacji

4 koncerty w Ciechanowie na zakończenie wakacji! Między 27 a 30 sierpnia wystąpią: Brodka, Tymek, Artur Rojek i Dawid Kwiatkowski. Dzieje się w Ciechanowie bilety już w sprzedaży.

Dzieje się w Ciechanowie artyści i line-up

  • 27 sierpnia - Brodka + support: Cukier
  • 28 sierpnia - Tymek + support: Krzy Krzysztof, Dj Moyes
  • 29 sierpnia - Artur Rojek + support: Łukasz Juszkiewicz
  • 30 sierpnia - Dawid Kwiatkowski + support: Felivers

Wszystkie koncerty rozpoczną się o godz. 20.00. Przed każdym z nich grany będzie też support.

 

Z uwagi na zmianę prognoz pogody (zapowiadane ulewne deszcze) koncerty które miały odbyć się na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich zostaną przeniesione pod zadaszenie do hali sportowej przy SP 4 (ul. Płońska 143).

Dzieje się w Ciechanowie bilety

Pierwszeństwo zakupu biletów mają osoby zaszczepione przeciw COVID-19:

- dorosłe osoby zaszczepione przeciw COVID-19,

- niepełnoletnie osoby powyżej 12 lat, które przyjęły pełne szczepienie przeciw COVID-19,

- dzieci poniżej 12 roku życia (niemogące przyjąć dawki szczepionki z uwagi na obowiązujące przepisy) – w tym przypadku bilety mogą zakupić zaszczepieni rodzice i prawni opiekunowie, którzy będą towarzyszyli na koncercie dziecku.

 

W przypadku osób zaszczepionych, nieobjętych limitami, przy wejściu na koncert trzeba posiadać przy sobie: bilet, certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 oraz dokument pozwalający na identyfikację osoby (dowód osobisty, paszport, legitymację szkolną).

 

Od 21 sierpnia bilety będą dostępne dla osób niezaszczepionych.

Osoby, które do tej pory nie przyjęły szczepienia, a chcą się zaszczepić przeciw COVID-19 przed kupnem biletów, mogą sprawnie i bez konieczności wcześniejszej rejestracji przyjąć dawkę wybranej przez siebie szczepionki w Samorządowym Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Kraszewskiego (hala sportowo-widowiskowa).

Kontakt z punktem szczepień: tel. 502 712 416, 518 474 145, 518 821 445.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dzieje się w Ciechanowie! 4 koncerty na zakończenie wakacji
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/