Izabela Kopeć - PIAZZOLLA Show Me Your Tango
Izabela Kopeć - PIAZZOLLA Show Me Your Tango

Izabela Kopeć - PIAZZOLLA Show Me Your Tango

Zapraszamy na koncert Izabeli Kopeć, która wystąpi z recitalem pieśni Astora Piazzolli już 14 października w warszawskim Teatrze Syrena. Izabela Kopeć - PIAZZOLLA Show Me Your Tango bilety w sprzedaży!

 

Wspaniała polska mezzosopranistka Izabela Kopeć, w towrzystwie klasycznego kwintetu zaprezentuje pieśni Astora Piazzolli. Koncert „Show Me Your Tango” to ponad godzinna muzyczna uczta, na której nie zabraknie takich utworów jak m.in. „Vuelvo al sur”, „Los pajaros perdidos”, „Milonga en ay menor” czy „Oblivion”.

 

Izabela Kopeć wystąpowała już z repertuarem ,,Show Me Your Tango'' m.in. w Filharmonii Bałtyckiej, Filharmonii Krakowskiej, Filharmonii Koszalińskiej, Hali Stulecia we Wrocławiu, Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Koncerty te są swoistą kontynuacją płyty artystki pt. "Piazzolla. Show Me Your Tango", wydanej w 2012 roku.

 

Album spotkał się z ciepłym przyjeciem oraz zdobył przychylne recenzje m.in. od tygodnika Polityka, dziennika Rzeczpospolita, dziennika Polska The Times, miesięcznika Twój Styl.

 

Gościem specjalnym na koncercie w Teatrze Syrena, zaproszonym przez Izabelę Kopeć, będzie genialny bandoneonista, Argentyńczyk Gilberto Pereyra. Duet Kopeć & Pereyra dopełniają znakomici polscy muzycy: Tomasz Filipczak - fortepian, Robert Horna - gitara klasyczna, Christian Danowicz - skrzypce i Konrad Kubicki - kontrabas. Całość zaaranżował Tomasz Filipczak.

 

Izabela Kopeć recital pieśni Astora Piazzolli! Izabela Kopeć koncerty Warszawa sprawdź na eBilet.pl!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Izabela Kopeć - PIAZZOLLA Show Me Your Tango
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/