shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Zamilska

Organizator: Knock Out Productions

ZamilskaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na występ Zamilskiej  o Katowic! Zamilska, której industrialne techno zdobywa serca metalowców (kto był na koncertach z Furią?), fanów elektroniki i nie tylko, to ekstraklasa. Najnowszy singiel artystki, “Deadfall”, ukazał się w listopadzie tego roku, a na żywo spodziewajcie się u niej i złowrogości, i taneczności.

Zamilska informacje

Zamilska działa solo i swój sukces również zbudowała solo. Na przestrzeni blisko dekady zdążyła dotrzeć już prawie do każdego typu odbiorcy, jednocześnie stawiając na brak kompromisów, nie wdzięcząc się do nikogo. Dzięki takiej postawie i niemal przekornemu charakterowi jej twórczości – a więc brudnym, surowym techno – zwiedziła kawał muzycznego świata. Od użycia utworu w prestiżowym pokazie mody Diora aż po kolabo z Katarzyną Nosowską czy niedawne zdobycie serc metalowców podczas trasy z Furią po Polsce. To intrygujące, z jaką łatwością śląska artystka wślizguje się między kolejne grupy słuchaczy, ale sensowne, ponieważ tworzy hipnotyzujące rzeczy. W tym elektronicznym ataku znajdziecie i agresywne techno, i taneczne rytmy, i odrobinę egzotyki, a do tego odpowiednią dawkę mroku. Nic dziwnego, że na swoim radarze od lat ma ją choćby Trent Reznor z Nine Inch Nails. To mówi wszystko.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też