Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

Romare

03.05.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

RomareBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

ROMARE
piątek
03.05.2024
20:00

ROMARE

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Romare w Polsce! Brytyjski producent zaprezentuje na żywo swoją wyjątkową twórczość w warszawskim klubie Niebo. Romare bilety na koncert już dostępne.

Romare informacje

Romare to pseudonim pochodzącego z Londynu producenta Archiego Fairhursta, który muzyk przybrał na cześć amerykańskiego artysty Romare Beardena. Tak jak on bowiem swoje działania opiera na sztuce kolażu - Fairhurst wychodzi z założenia, że żaden miłośnik muzyki nie jest w stanie być przywiązanym tylko do jednego jej gatunku i myśl ta wydaje się być kluczowa dla jego poczynań. Muzyka Romare bowiem jest ciężka do zakwalifikowania pod kątem gatunku: oczywiście, od razu wiemy, że mamy tu do czynienia z elektroniką, ale poprzez wykorzystywane przez kompozytora sampli z rejonów afrykańskiego folku, jazzu, hip-hopu, downtempo czy afrobeat’u jego twórczość tylko zyskuje na unikalności. Ewolucje jego muzycznych zainteresowań najlepiej oddaje dyskografia Archiego, którą na tę chwilę zamyka wydany w 2022 roku album “Fantasy”. Serce producenta jednak ciągle bije w rytmie muzyki tanecznej, o czym będziecie mogli się przekonać już na początku maja w warszawskim Niebie, gdzie Romare zaprezentuje swoje kawałki na żywo!   

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też