Lanberry /"SłuchAM powered by Croma"
Lanberry /"SłuchAM powered by Croma"

Lanberry /"SłuchAM powered by Croma"

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na 20 czerwca w Garnizonie sztuki, zostaje przeniesiony na 21 listopada. Miejsce bez zmian. 

 

Zapraszamy na koncerty Lanberry w ramach cyklu SłuchAM powered by Croma. Lanberry bilety na koncerty w Warszawie oraz Radzyminie już dostępne!

Lanberry informacje

Ostatnie lata kariery Lanberry to pasmo sukcesów. Wydawane przez nią single takie jak "Piątek", "Ostatni most" czy nagrany z FEEL utwór "Gotowi na wszystko” podbiły listy przebojów polskich stacji radiowych i ugruntowały jej pozycję na scenie.

Artystka znana jest również z pisania utwory dla innych wykonawców. Jest między innymi autorką tekstu "Anyone I Want to Be" Roksany Węgiel czy "Superhero" Viki Gabor.

 

Lanberry rozpoczęła karierę ponad dekadę temu, a jej pierwszym ważnym momentem był udział w projekcie NOD i album "Warsoul Experience", w powstawanie które zaangażowani byli Wojciech Waglewski, Marika oraz VNM.

 

W 2015 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Podpalimy świat" i od razu okazał się być hitem. Do tej pory wokalistka wydała trzy albumy studyjne: Lanberry z 2016, miXtura z 2018 oraz Co gryzie panią L? z ubiegłego roku.

 

Ostatnią płytę zapowiadały single "Zew", "Tracę" i "Plan awaryjny", który wygrał główną nagrodę Premier w Opolu. "Co gryzie panią L?" to dotychczas najbardziej dojrzały i intymny materiał Lanberry.

 

W 2022 roku Lanberry rozpoczęła nowy etap w swojej karierze, podpisując kontrakt z wytwórnią Agora Muzyka. Dzięki tej współpracy we wszystkich stacjach radiowych możecie usłyszeć już przebój Nocny Express. Najnowsza płyta trafi do sklepów jeszcze w tym roku.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lanberry /"SłuchAM powered by Croma"
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Lanberry /"SłuchAM powered by Croma" BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/