Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Elektro i Techno Gioli & Assia: Resurrection World Tour

Gioli & Assia: Resurrection World Tour

25.11.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Gioli & Assia: Resurrection World TourBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Giolì & Assia: Resurrection World Tour
poniedziałek
25.11.2024
20:00

Giolì & Assia: Resurrection World Tour

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Pierwsze damy włoskiego elektro, Giolì & Assia, powracają do Polski! Żeński duet łączący house, techno, indie i pop wystąpi na jedynym w tym roku koncercie w naszym kraju, który odbędzie się w warszawskim klubie Progresja. Gioli & Assia bilety na koncert już dostępne.

Gioli & Assia informacje

Ich współpraca zaczęła się na zasadzie relacji managerki i artystki, ale w 2016 roku ewoluowała i od tego czasu wspólnie działają na płaszczyźnie artystycznej. Gioli skupia się na instrumentach (fortepian, wiolonczela, perkusja, handpan), natomiast Assia śpiewa i gra na gitarze. Jako że wszystko robią na swoich zasadach, to w tym samym roku założyły własną wytwórnię, Diesis Records, z wykorzystaniem której dzielą się ze światem swoją twórczością. Muzyka duetu to płynące, swobodne połączenie house’u, techno, indie i popu, z którego powstaje niezwykle oryginalne, electro-popowe brzmienie.

Jeszcze większą popularność zyskały za sprawą #DiesisLive, czyli streamów, podczas których swoje sety odgrywały w pięknych okolicznościach przyrody. Legendarna już seria została wyświetlona na YouTubie ponad sto milionów razy i udowodniła tylko, że duet Gioli & Assia to istny wulkan wielowymiarowej kreatywności. Współpracowały z tak legendarnymi markami jak Dolce & Gabbana oraz Armani, a na bieżący rok planują podbijać świat dalej - za sprawą nowej EP “RESSURECTION (ACT I)” oraz epickiej trasy koncertowej.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też