Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Elektro i Techno Christian Löffler & Detect Ensemble

Christian Löffler & Detect Ensemble

Organizator: MORE MUSIC AGENCY

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Nowatorskie spotkanie muzyki klasycznej i elektronicznej. Niemiecki muzyk i producent Christian Löffler powraca do Polski z zaskakującym koncertem łączącym przeszłość i teraźniejszość. W Katowicach i Wrocławiu na scenie wystąpi razem z Detect Ensemble. Podczas wieczoru usłyszymy m.in. elektroniczne aranżacje muzyki Bacha, Beethovena i Chopina. Christian Loffler & Detect Ensemble bilety już w sprzedaży.:

Christian Löffler informacje

Christian Löffler zdobył światową sławę dzięki pełnej emocji, autorskiej muzyce elektronicznej. Zasłynął dzięki imponującym występom audiowizualnym na żywo, które wywołującymi u publiczności tak różne reakcje, jak introspekcja z zamkniętymi oczami oraz ekstatyczny taniec. Jak mówi artysta, w swej twórczości stara się łączyć "melancholię z euforią".

 

Teraz Löffler składa hołd wybitnym kompozytorom muzyki klasycznej i ponownie wprowadza ich muzykę do współczesnego dyskursu. Tegoroczna trasa koncertowa artysty promuje jego najnowszy, piąty album „Parallels: Shellac Reworks”. Płytę wypełniają autorskie interpretacje muzyki J.S. Bacha, Beethovena, Chopina, Wagnera, Smetany i Bizeta. Wydawnictwo opublikowała prestiżowa oficyna Deutsche Grammophon. Najnowszy album Löfflera zestawia dorobek przeszłości i osiągnięcia teraźniejszości, wytyczając kurs na przyszłość. Rezultatem jest spotkanie z ponadczasową muzyką, które będziemy mogli przeżyć podczas koncertów w Polsce.:

Christian Löffler koncerty 2022

  • Wrocław - 1.04.2022, Narodowe Forum Muzyki
  • Katowice - 2.04.2022, NOSPR

Na scenie wystąpi kwartet smyczkowy Detect Ensemble pod kierownictwem Pauliny Sofie Kiss oraz odpowiedzialny za elektronikę Christian Löffler. Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje i światła zaprojektowane specjalnie na potrzeby trasy, zapewniające hipnotyzujące i wciągające wrażenia. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn