Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Christian Loeffler

09.05.2024 Warszawa

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Christian LoefflerBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Christian Loeffler
czwartek
09.05.2024
20:00

Christian Loeffler

Warszawa, Palladium

O wydarzeniu

FKP Scorpio Polska zaprasza na wyjątkowy koncert Christiana Loefflera. Ten wybitny niemiecki artysta, znany z unikalnego połączenia melancholii i elektroniki, wystąpi 9 maja 2024 roku w warszawskim Palladium. Christian Loeffler bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Christian Loeffler informacje

Z dala od miejskiego zgiełku, na półwyspie Darss, Loeffler znajduje spokój i inspirację wśród dzikiej przyrody nad Bałtykiem. To właśnie tam powstały jego albumy „Mare” bazujące na nagraniach terenowych z atelier oraz „Graal (Prologue)” skomponowane w drodze, będące muzycznym dziennikiem jego podróży. Jego ostatnie dzieło, „Lys”, co w języku duńskim oznacza „światło”, oddaje esencję północnoniemieckiego klimatu, którym jest artysta codziennie otoczony.

Löffler nie tylko tworzy muzykę, ale również wizualną stronę swoich projektów, rysując monochromatyczne szkice i obrazy, które są dla niego inspiracją. W 2020 roku, na zaproszenie Deutsche Grammophon, jednej z wiodących wytwórni muzyki klasycznej, Loeffler nadał nowe życie kompozycjom Beethovena, Wagnera i Bacha na swoim albumie „Parallels”. Album ten otwiera przed nowym pokoleniem miłośników muzyki bogactwo dziedzictwa muzyki klasycznej oraz zachęca do odkrywania archiwów Deutsche Grammophon.

Koncert w Palladium to okazja, aby doświadczyć niepowtarzalnego klimatu jego twórczości i unikalnej symbiozy sztuki i natury.

 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też