Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Elektro i Techno BIAŁORUSKI UNDERGROUND W HIPNOZIE!

BIAŁORUSKI UNDERGROUND W HIPNOZIE!

Organizator: MoreMusic AGENCY

BIAŁORUSKI UNDERGROUND W HIPNOZIE!O wydarzeniu

O wydarzeniu

Potężne basy w Hipnozie! Już w sobotę 27 kwietnia zagrają najlepsi i najbardziej popularni didżeje reprezentujący białoruską scenę elektroniczną. To unikatowa okazja, by potańczyć do łamanych rytmów i poznać oblicze undergroundowego brzmienia Mińska. Zapraszamy!

Papa Bo Selektah

Popularny DJ z Mińska o nieprzeciętnym guście muzycznym, podbijający wiele scen. Jego wielogatunkowa erudycja muzyczna pozwala mu wstrząsnąć parkietem tanecznym w każdych okolicznościach - od hipnotycznego chill-rave'u po matematyczne techno z dźwiękami orkiestry symfonicznej, od subtelnych jazz-hopów po poruszające etno-bass, od fascynujących folktroników po potężny organiczny house i melodic tech. Dla swoich słuchaczy Papa Bo zawsze przygotowuje bardzo nietypową składankę, bogatą w wysublimowane brzmienia i mięsistą groovową część.

Sickute

Wieczny wędrowiec eksplorujący bezkresy muzyki elektronicznej. Jest przekonany, że im potężniej i taneczniej, tym lepiej można oderwać się od ziemskich zmartwień. Niezmienny i niepodzielny lider oraz właściciel „Monsta Sound System” z którym wielokrotnie podbijał parkiety taneczne na terenie Białorusi, a teraz także w Polsce.

HOllY MOllY

DJ-ka, która jest także organizatorką dużych komercyjnych wydarzeń, gromadzących tysiące słuchaczy, ale także leśnych, niekomercyjnych i dzikich rave'ów „OMC”. Głównie gra NeuroHop, DrummKit, Bass, Breaks, Witchhouse. Muzyka której używa w swoich setach, potrafi wywołać różnorodne emocje, od zachwytu po niepokój. Nie boi się eksperymentować, tworząc przy tym unikalne brzmienie, które trudno opisać słowami, a niesamowita energia podczas występów może zarazić absolutnie wszystkich. To nieziemsko porywająca muzyka, które nie może nie wprowadzić człowieka w dziki taniec, od którego można zapłonąć. Ostrożnie! Od Jej setów można dostać ataku paniki!

The3d

DJ pochodzący z Mińska, organizator bass-wydarzeń, zwolennik złamanego rytmu. Organizator i pomysłodawca festiwalu OMC. Rozpoczął swoje muzyczne przygody już w 2009 roku. W tym czasie eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi i doszedł do wniosku, że niezależnie od stylu muzyki najważniejsze jest, aby płynęła z serca i dotykała umysłów. Był organizatorem i rezydentem Konkrete Jungle oraz międzynarodowych Ital Digital i Bass Thali nad brzegiem Oceanu Indyjskiego.  

Kipah

Radosna osoba i energetyczny DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem, czerpiący garściami z gatunków muzycznych takich jak Garage, 2-step, Bassline, Grime, Afro, Gqom, Baile funk, Juke, Footwork, 160 Bass, Bubbling, Kuduro. Założyciel jednej z największych społeczności muzycznych w WNP - "Bassota", która przez pięć lat organizowała największe coroczne imprezy na Białorusi trwające od 20 do 50 godzin muzyki non-stop. Występowały na nich takie gwiazdy jak Tommy Cash, Dj Krush, The Bug, Jeremy Sylvester, Summer of haze, Bad Zu, Saburov, A. Fruit, Raumskaya, Gillepsy, Pixelord, Dj Vaden, 813, Gnucci. Ponadto, w ramach projektu "Bassota", współpracował z takimi markami jak JBL, Coca Cola, Jagermeister, Absolut vodka, Beefeater, Gorilla energy drink, Epson, Wargaming

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też