Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3 to wyjątkowo ekscytująca propozycja dla fanów muzyki tanecznej. Największe wydarzenie gatunku disco polo & dance na Śląsku! Już 30 sierpnia na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się trzecia edycja muzycznego show. Kup bilet i weź udział w niesamowitym koncercie! Bilety na festiwal będą jeszcze dostępne w kasie na miejscu wydarzenia. 

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance artyści

Na festiwalu w Tychach wystąpią:

Otwarcie bram stadionu - godz  16:00

Start - godz 18:00

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3 bilety

  • od 1 sierpnia - ceny biletów wzrosną o 5 zł
  • w dniu koncertu (30.08) - ceny biletów wzrosną o 10 zł

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance informacje

To tutaj powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią najpopularniejsze gwiazdy muzyki disco polo i dance, zabierając swoich fanów w kolorową podróż po beztroskich rytmach gatunku. Start imprezy o godzinie 18, ale bramy stadionu będą otwarte już od godziny 16. Tym razem warto wcześniej zadbać o bilet bo na scenie wśród laserów pojawią się absolutnie największe gwiazdy tego gatunku muzyki! ZENEK MARTYNIUK, MIG, AFTER PARTY, MIŁY PAN , DEJW i inni rozgrzeją atmosferę do granic możliwości! W trakcie imprezy prezenterzy radia Express będą mieli dla gości Festiwalu mnóstwo niespodzianek. To będzie zdecydowanie najważniejsze muzyczno-taneczne wydarzenie na Śląsku! 

 

Tyski Festiwal Disco Polo bilety dostępne na eBilet.pl - zapraszamy!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/