Teatr Miejski w Inowrocławiu

Teatr Miejski w Inowrocławiu

Teatr Miejski w Inowrocławiu powstał w ramach Kujawskiego Centrum Kultury. Gmach Teatru mieści się przy ul. Plac Klasztorny 2 i jest wyposażony w 444 miejsca siedzące oraz garderoby dla artystów. Odpowiednie nagłośnienie i profesjonalne wyposażenie medialne obiektu zapewniają dobrą jakość przedstawień. Ze względu na udogodnienia, na widowni Teatru Miejskiego w Inowrocławiu mogą również zasiadać osoby niepełnosprawne.

Teatr Miejski Inowrocław repertuar

Repertuar Teatru Miejskiego w Inowrocławiu obejmuje różnorodne wydarzenia takie jak spektakle, koncerty, festiwale muzyczne i teatralne. Na scenie można zobaczyć m.in. Upiorki w operze, D’ Amore - Muzyczną podróż śladami Dalidy, Bal Spectacle de Paris, Kopciuszka, Przebój sezonu, Przekręt (Nie)doskonały i inne. Współorganizowane przez Teatr Miejski w Inowrocławiu wydarzenia przyciągają miłośników teatru, muzyki i sztuk plastycznych.

Teatr Miejski w Inowrocławiu – wydarzenia

Teatr Miejski w Inowrocławiu to instytucja kultury, w której odbywają się piękne gale operetkowe i niezapomniane występy polskich kabaretów. Publiczność zgromadzoną w obiekcie bawił m.in. Kabaret Jurki, prezentujący swój nowy program „Święta polskie”.  W Teatrze Miejskim w Inowrocławiu zorganizowano także koncerty Darii Zawiałow, Starego Dobrego Małżeństwa, Czesława Mozila, Michała Bajora i zespołu ENEJ. Bilety były dostępne w sprzedaży online.

Teatr Miejski w Inowrocławiu jest również głównym obiektem festiwalowym INO CLASSIC Festiwal. W ramach imprezy odbywają się koncerty fortepianowe, kameralne i jazzowe. Jedną z edycji uświetniły występy wybitnego gitarzysty Adama Palmy i grupy Magda Brudzińska Klezmer Trio wykonującej wzruszające pieśni żydowskie. W ramach INO CLASSIC Festiwal w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu koncerty zagrali także Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski i Anna Maria Jopek.

W salach inowrocławskiego Teatru każdego roku odbywa się też Arlekinada – Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych. Cykl wydarzeń skierowany jest do amatorskich młodzieżowych zespołów teatralnych działających przy rozmaitych instytucjach kulturalno-oświatowych. W trakcie festiwalu w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu spektakle wystawiają teatry dramatyczne, kabarety, teatry poezji i inne zespoły teatralne małych form.

Teatr Miejski w Inowrocławiu Bilety

Teatr Miejski w Inowrocławiu bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Teatr Miejski w Inowrocławiu?
    Teatr Miejski w Inowrocławiu, prowadzony przez Kujawskie Centrum Kultury, znajduje się przy Placu Klasztornym 2. W tym samym budynku funkcjonują Galeria „Tymczasem” oraz Galeria Miejska.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu?
    Do zorganizowanych w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu wydarzeń należą Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych, Koncert największych przebojów The Beatles w wykonaniu Banaszak & The Best., INO CLASSIC FESTIWAL, Zaduszki Jazzowe i "LemINOscencja". Bilety na koncerty i festiwale były dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. Odwiedzając Teatr Miejski w Inowrocławiu, można też zobaczyć dramat „Jaskółeczka” autorstwa Tadeusza Słobodzianka i spektakl taneczno-wokalny „Poszukiwacze fantazji”.

  • Kiedy utworzony został Teatr Miejski w Inowrocławiu?
    Budynek teatru zbudowano w II połowie XIX wieku w miejscu dawnego kościoła i klasztoru Franciszkanów. Nowo wyremontowany Teatr Miejski w Inowrocławiu otwarto w 2010 roku przed festiwalem „Arlekinada”. W uroczystości uczestniczył burmistrz miasta partnerskiego Bad Oeynhausen.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Teatr Miejski w Inowrocławiu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Teatr Miejski w Inowrocławiu BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Szalone Nożyczki

zwiń rozwiń i KUP BILET

Inowrocław
12.11
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Inowrocław
12.11
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Inowrocław
30.09
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Adres

Plac Klasztorny 2
88-100 Inowrocław

Spektakle

Zakończone spektakle

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/