MOKSiR Chrzanów

MOKSiR Chrzanów

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie swoją działalność kulturalną i edukacyjną prowadzi już od blisko 50 lat. Jako samorządowa instytucja kultury, w 2011 roku MOKSIR Chrzanów zdobył nagrodę Za zasługi dla rozwoju miasta i ziemi chrzanowskiej, przyznaną przez Burmistrza Miasta Chrzanowa. Celem działalności ośrodka jest upowszechnianie kultury i sztuki wśród społeczności, rozwój zainteresowań, a także promocja lokalnych artystów. Pomocne w tym są prowadzone przez MOKSIR liczne sekcje artystyczne takie jak Studio Baletowe, grupa teatralna Apart, studio piosenki Bell Canto, Zespół Tańca Polskiego Galicja, grupa wokalna Impresja. W gmachu MOKSIR mieści się wiele obiektów przeznaczonych do organizacji danych wydarzeń, w tym: kino cyfrowe 3D, sala koncertowo-balowa, sala teatralno-kinowa, sale konferencyjne, ośrodek sportowy i basen letni, siłownia i inne.

MOKSIR Chrzanów repertuar

Repertuar MOKSIR w Chrzanowie jest niezwykle różnorodny i zawsze dopasowany do potrzeb odbiorców. W przestrzeniach ośrodka organizowane są koncerty, warsztaty i spotkania tematyczne, spektakle teatralne, imprezy masowe i okolicznościowe.

MOKSIR Chrzanów Bilety

MOKSIR Chrzanów bilety na najbliższy wydarzenia muzyczne i teatralne znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MOKSiR Chrzanów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Broniewskiego 4
32-500 Chrzanów

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/