Targi Twój Mały Dom

Targi Twój Mały Dom

SPRAWDŹ BILETY

W trakcie targów będzie można zobaczyć na żywo domy pokazowe i porozmawiać z ekspertami. To idealna okazja do tego, żeby wybrać dla siebie idealny mały dom! Targi Twój Mały Dom bilety już dostępne.

Targi Twój Mały Dom Warszawa 2022

Podczas targów zobaczycie rozwiązania stosowane w małych domach takie jak ogrzewanie na podczerwień, inteligentne rozwiązania, które można zastosować w małych domach, czy płyty wielkoformatowe PCV stosowane przy wykańczaniu małych domów.

 

Targi będą również okazją do spotkań z ciekawymi osobami. 28.05.2022 o godzinie 12 swoją prelekcję poprowadzi Jakub Szczęsny.

Prelekcja: Rozważne i romatyczne, czyli czemy małe domy mają dużo sensu

W czasach, gdy rozbuchany konsumpcjonizm narzuca logikę ciągłego wzrostu warto zastanowić się, jakie są jej

konsekwencje- zarówno dla świata, jak i dla nas samych. Świadomi, że wielkość nie oznacza koniecznie jakości 

coraz chętniej spoglądamy na rozwiązania polegające na zasadzie adekwatności środków wobec wyznaczonych 

celów. Nasze samochody nie muszą być coraz większymi SUV-ami, ani nasze domy nie muszą stale powiększać

swojej powierzchni, tak samo jak my nie musimy coraz więcej jeść, ani mieć coraz bardziej napompowanych mięśni.

Jakub Szczęsny, zagorzały wyznawca minimalistycznego życia, opowie dlaczego warto świadomie określać własne 

potrzeby bez oglądania się maksymalizm i jak dopasować nas samych do życia w mniejszych domach, a przede 

wszystkim dlaczego wyjdzie to nam wszystkim na dobre!

Jakub Szczęsny

Jakub Szczęsny jest dyrektorem artystycznym marki Freedom House powstałej w ramach grupy EkoinbudProjektowaniem prefabrykowanych budynków jednorodzinnych i rekreacyjnych zajmuje się od 2013 roku, kiedy współtworzył markę Simple House. Równolegle wobec tematu brandingu, powtarzalności i systemów customizacji od 2006 roku zajmuje się projektowaniem indywidualnych budynków i instalacji w przestrzeniach publicznych w Polsce jak np. Dom w Podkowie i na świecie, np. Plac Gustawa Zielińskiego w Astanie, UFO Chicken coop w Saint Louis Science Center oraz instalacja 5th space na dachu Muzeum Lieblinghaus w Tel Awiwie.

 

W 2014 roku jego projekt Domu Kereta został włączony do stałej kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

Szczęsny był wykładowcą takich uczelni, jak IAAC w Barcelonie, FAU w Sao Paulo i GSAPP w Nowym Jorku.

 

Obecnie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych ASK na WAPW w Warszawie. Szerszej publiczności znany jest z popularyzujących tematykę projektową programów telewizyjnych, min. Design Dream w Polsat i Polska Dobrze Zaprojektowana w Domo+. Szczęsny jest felietonistą Architektury i Biznes, Autoportretu i miesięcznik POLITYKA Salon. W 2021 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie opublikowało jego książkę "Witaj w świecie bez architektów".

O małych domach

W ostatnim czasie małe domy stały się wśród Polaków bardzo popularne za sprawą możliwości budowy na zgłoszenie do 70 mkw. Ale czy tylko?

 

Moda na małe domy zaczęła się już dużo wcześniej. Klienci stawiają je na działkach rekreacyjnych, kempingach, ale także jako domy mieszkalne. Trzecia opcja to często wybór między małym mieszkaniem, a dużym domem. Mały dom to często rozwiązanie najtańsze, chociaż jak wiadomo to od inwestora zależy, czy będzie to wersja ekonomiczna, czy luksusowa.

 

Dodatkowo małe domy mobilne dają nam to, o czym jedni marzą, a drudzy marzą i realizują – możliwość, zmiany miejsca zamieszkania. Dla przykładu dziś mieszkamy pod Warszawą, „jutro” w Toskanii lub południu Francji.

 

Małe domy to wachlarz możliwości do wyboru:
– domy typu Tiny House.
– domy mobilne.
– domy z kontenerów.
– domy szkieletowe.
– domy na wodzie.
– domy kopułowe.
– domy modułowe.
– domy budowane metodą tradycyjną
i inne.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Targi Twój Mały Dom
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Targi Twój Mały Dom BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/