Targi Twój Mały Dom

Targi Twój Mały Dom

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na drugą edycję targów dedykowanych małym domom Twój Mały Dom. W trakcie targów spotkacie Państwo firmy posiadające w swojej ofercie domy bez pozwolenia i na zgłoszenie, ale nie tylko… Targi Twój Mały Dom bilety już dostępne.

Targi Twój Mały Dom 2022 - Warszawa, 07-09.10

W ostatnim czasie małe domy stały się wśród Polaków bardzo popularne za sprawą możliwości budowy na zgłoszenie do 70 mkw. Ale czy tylko ?

 

Moda na małe domy zaczęła się już dużo wcześniej. Klienci stawiają je na działkach rekreacyjnych, kempingach, ale także jako domy mieszkalne. Trzecia opcja to często wybór między małym mieszkaniem, a dużym domem. Mały dom to często rozwiązanie najtańsze, chociaż jak wiadomo to od inwestora zależy, czy będzie to wersja ekonomiczna, czy luksusowa.

 

Dodatkowo małe domy mobilne dają nam to, o czym jedni marzą, a drudzy marzą i realizują – możliwość, zmiany miejsca zamieszkania. Dla przykładu dziś mieszkamy pod Warszawą, „jutro” w Toskanii lub południu Francji.

Małe domy to wachlarz możliwości do wyboru:
– domy typu Tiny House.
– domy mobilne.
– domy z kontenerów.
– domy szkieletowe.
– domy na wodzie.
– domy kopułowe.
– domy modułowe.
– domy budowane metodą tradycyjną
i inne.

 

W trakcie targów będzie można zobaczyć na żywo domy pokazowe i porozmawiać z ekspertami. To idealna okazja do tego, żeby wybrać dla siebie idealny mały dom. 

 

Spotkacie także rozwiązania stosowane w małych domach. Między innymi takie jak ogrzewanie na podczerwień, termoizolacyjne, inteligentne rozwiązania, które można zastosować w małych domach, czy płyty wielkoformatowe PCV stosowane przy wykańczaniu Waszych małych domów.

 

Czy istnieje zniżka na bilety dla niepełnosprawnych?

Zniżka 100 %

Czy dzieci muszą mieć bilet (od którego roku życia)?

Bilety dla dzieci 10+

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Targi Twój Mały Dom
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Targi Twój Mały Dom BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/