Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Targi | Wystawy Wystawy Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Organizator: GTP FLAMING GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i SukulentówO wydarzeniu

O wydarzeniu

Ubierzemy Poznań w najwspanialsze kwiaty świata! Niezliczona ilość przepięknych, różnokolorowych i niezwykle pachnących kwiatów orchidei, prawdziwe dzieła sztuki największych Mistrzów - fantastyczne drzewa bonsai i unikatowe sukulenty opanują Enea Stadion w Poznaniu!

Zapraszamy do bajecznego królestwa, w którym główną rolę grają najznakomitsze rośliny globu.

Gigantyczne wystawy ze wzbudzających największy zachwyt gatunków. Ogromne instalacje artystyczne. Interesujące pokazy, prelekcje i warsztaty, a nawet strefa targów z roślinami z całego świata.

Rewelacyjne drzewa bonsai, przygotowywane z największą precyzją nawet od 100 lat! To zapierające dech w piersiach arcydzieła, które na każdym wywołują efekt "wow"!

Pozytywne szaleństwo zmysłów gwarantowane!

Godziny:

Sobota: 10-19

Niedziela: 10-18

Bilety:

  • Bilety ulgowe przysługują: dzieciom do 18 roku życia, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)
  • Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)

 

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej i zapewnij sobie pewny wstęp!

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też