Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Targi | Wystawy Targi Gods Of Art tattoo and barber convention

Gods Of Art tattoo and barber convention

21.09.2024 Łódź

Organizator: Wydziarani Sp. z o.o.

Gods Of Art tattoo and barber conventionBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gods Of Art tattoo and barber convention
21-22.09.2024

Gods Of Art tattoo and barber convention

Łódź, EC1 Łódź

O wydarzeniu

Bilety na Gods of Art Konwent Tatuażu i pierwszy w Europie Konwent Barberski w EC1 Łódź już dostępne! Dołącz do nas we wrześniu 2024 roku w EC1 Łódź i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Gods of Art to nie tylko konwent, to sztuka w ruchu, to inspiracja dla wszystkich zmysłów. Gods of Art – bo sztuka jest wszędzie, a my pragniemy, abyście doświadczyli jej w najpełniejszym wymiarze, w najpiękniejszym miejscu. 

Gods of Art w Łodzi

Witamy w świecie, gdzie sztuka łączy się z pasją, a ciało staje się płótnem dla artystycznego wyrazu. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię na jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń 2024 roku – Gods of Art: Konwent Tatuażu i pierwszy w Europie Konwent Barberski. Wydarzenie to będzie nie tylko miejscem spotkania i prezentacji umiejętności tatuatorów i barberów, ale przede wszystkim formą prezentacji szeroko rozumianej sztuki. Chcemy zgromadzić w jednym miejscu artystów i pasjonatów sztuki, twórców i odbiorców. Chcemy, aby tego ekscytującego doświadczenia doznał każdy. Dlatego, już dziś zapraszamy Cię do EC1 w Łodzi. EC1 - przestrzeń zrewitalizowana do życia artystycznego EC1 to nie tylko budynki. To historia przekształcona w przestrzeń artystycznego odkrywania. To miejsce odbudowane z szacunkiem dla dziedzictwa, które teraz staje się strefą inspiracji. Z radością wybieramy EC1 jako serce Gods of Art, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a sztuka staje się żywą tkanką przestrzeni.

Łączenie Dwóch Światów - Tatuażu i Barberingu w ramach Gods of Art nie jest przypadkowe. To spotkanie dwóch światów, gdzie artyści z obszarów tatuażu i barberingu z całej Europy spotkają się, aby dzielić wiedzą, umiejętnościami i najnowszymi trendami. Przestrzenie prezentujące sztukę tatuażu będą emanować energią od ekspertów z branży, podczas gdy Konwent Barberski wprowadzi Cię w świat perfekcyjnych fryzur i brodowych stylizacji. Przybądź do EC1, by doświadczyć tego niewiarygodnego doznania – poczuj sztukę na własnej skórze.

Gods of Art – Festiwal Sztuki Życia

Gods of Art to nie tylko konwent. To festiwal, który sięga poza granice konwencji. Bilety wstępu obejmują nie tylko dostęp do konwentu, ale również możliwość zwiedzenia trzech autorskich wystaw. To nie tylko o tatuażach i fryzurach, ale o odkrywaniu sztuki w najszerszym zakresie. Bo sztuka jest wszędzie, a my pragniemy, abyś Ty odkrywał ją razem z nami. Łączymy Sztukę ze Odrobiną Luksusu! Nazwa wydarzenia „Gods of Art”, tak jak całość przygotowanego przez nas eventu, nie jest przypadkowa, bo dla nas sztuka to coś więcej niż tatuaże i fryzury. To manifestacja życia, która odradza się jak feniks z popiołów.

Festiwal Food Trucków: niezapomniane doznania kulinarne prosto z kuchni na kółkach, abyście mogli delektować się nie tylko sztuką, ale również wykwintnym smakiem. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też