emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Targi | Wystawy Wystawy Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych

Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych

18-19.11.2023 Poznań

Organizator: GTP FLAMING GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

od 39,00 zł
Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin MięsożernychBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych
18.11.2023

Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych

Poznań, ENEA Stadion
Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych
19.11.2023

Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych

Poznań, ENEA Stadion

O wydarzeniu

Czas na prawdziwe cuda! Zobacz wspaniałe uniwersum niezwykłych osobliwości i przekonaj się o tym, co potrafią potworne stwory. Na Twoich oczach wyjdą na polowanie i pokażą na co je stać! Potworne Cuda bilety na wystawę roślin mięsożernych już dostępne.

 

UWAGA: Prezent od Organizatora! Kupując bilet na jedno z wydarzeń Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów, PlantPorn – mega targi roślin, Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych, otrzymujesz jednocześnie wstęp na wszystkie 3 wydarzenia, nie musisz kupować osobnych biletów! Dotyczy to tylko edycji odbywających się w tym samym terminie i w tym samym miejscu.

O wystawie

Z wyjątkowych okazów z całego świata, zbudujemy przepiękną, krwiożerczą dżunglę, w której zbuntowana część flory będzie szukała swojego pożywienia! Tylko tutaj będziesz miał okazję stanąć oko w oko z najbardziej groźnymi roślinami na ziemii!

Pokażemy Ci niezliczone ilości sposobów, dzięki którym mogą zwabić, a następnie schwytać różne ofiary. Od mrówek, komarów, aż po myszy, czy niewielkie ptaki. Najciekawsze z nich nauczyły się nawet liczyć i odmierzać czas!

Dzięki specjalnym strefom warsztatów i prelekcji dowiesz się, czy i jak można stworzyć mięsożerną hodowlę na własnym parapecie, a nawet będziesz mógł zobaczyć specjalne POKAZY KARMIENIA!

Wspaniała przygoda, która gwarantuje arcyciekawy i wartościowy czas dla całej rodziny!

Ale to nie wszystko! Hodowcy z całego świata przygotują dodatkową strefę targów na których kupisz śliczne, a zarazem ekstremalnie niespotykane i rzadkie rośliny mięsożerne w najlepszych cenach!

Godziny:

Sobota: 10-19

Niedziela: 10-18

Potworne Cuda bilety

  • Bilety ulgowe przysługują: dzieciom do 18 roku życia, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)
  • Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)

 

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej i zapewnij sobie pewny wstęp!

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też