Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa

Kryminalny Poznań

18.05.2024 Poznań

Organizator: MYMUSIC Sp. K. Łupicki,Czysz

Kryminalny PoznańBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Kryminalny Poznań
sobota
18.05.2024
13:30

Kryminalny Poznań

Poznań, Stary Browar

O wydarzeniu

Ze względu na duże zainteresowanie miejsce wydarzenia zmieniło lokalizację. Nowa lokalizacja: Stary Browar w Poznaniu, przy ul. Półwiejskiej 42 Słodownia Poziom +2 i +3.

 

Kryminalny Poznań to pierwszy w Polsce konwent dla fanów true crime! Uczestnicy będą mieli szansę zagłębić się w szczegóły prawdziwej zbrodni z wielu różnych perspektyw, szczególnie przez pryzmat historii miasta Poznania. Jest to wyjątkowa okazja do aktywnej dyskusji, poszerzenia wiedzy i zagłębienia się w tematy kryminalne. Bilety na konwent Kryminalny Poznań już dostępne!

Kryminalny Poznań 2024 informacje

Wydarzenie powstało pod czujnym okiem Marcina Myszki-autora najpopularniejszego w Polsce podcastu kryminalnego „Kryminatorium”. Celem Kryminalnego Poznania jest umożliwienie spotkania oraz interakcji ze specjalistami z branży, a także uznanymi twórcami treści kryminalnych. Podczas dwudniowego konwentu można wziąć udział w panelu dyskusyjnym z ludźmi bezpośrednio obcującymi ze zbrodnią: technikami kryminalistyki, medykami sądowymi, policyjnymi śledczymi czy dziennikarzami, podejmującymi temat zbrodni. Wszystko to będzie odbywać się w atmosferze szacunku i poważania dla ofiar, rodzin i służb pracujących przy sprawach.

Fascynujące prelekcje to nie jedyna atrakcja! Czekają na was także warsztaty z daktyloskopii, zaaranżowane miejsce zbrodni i spotkania z twórcami gier planszowych o tematyce kryminalnej

Dołączcie do nas i poznajcie mroczny świat prawdziwych historii kryminalnych! 

 

Zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w wydarzeniu do pobrania TUTAJ.

 

Regulamin wydarzenia

Tematyka prelekcji: 

  • profilowanie kryminalne, 
  • praca z wariografem, 
  • głośne poznańskie sprawy kryminalne, 
  • procedury podejmowane podczas zaginięć, szczególnie osób małoletnich, 
  • badanie śladów i pozyskanie tropów.

Kryminalny Poznań bilety VIP

Bilet VIP zawiera karnet dwudniowy na konwent. Dodatkowo posiadacze biletów VIP biorą udział w dedykowanym spotkaniu z Marcinem Myszką.

Podczas panelu będzie możliwość porozmawiać, oraz zrobić sobie zdjęcie z twórcą podcastu Kryminatorium. Na uczestników spotkania czeka również poczęstunek w postaci kawy / herbaty oraz niewielki upominek, który będzie pamiątką z konwentu.

Harmonogram konwentu

Sobota

13:30 - otwarcie bram

23:30 - zakończenie pierwszego dnia konwentu

 

Niedziela

10:00 - otwarcie bram

18:30 - zakończenie konwentu

 

Szczegółowy harmonogram dostępny będzie niebawem.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też