Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Targi | Wystawy Targi Pawlina Whisky & Friends 2024

Pawlina Whisky & Friends 2024

Organizator: M&P PAVLINA SP. Z O.O. SP. K.

Pawlina Whisky & Friends 2024O wydarzeniu

O wydarzeniu

VIII edycja Pawlina Whisky & Friends odbędzie się 10 i 11 maja 2024 roku w The Tides w Warszawie. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu każdego miłośnika whisky oraz mocnych alkoholi.

UWAGA: wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.

Pawlina Whisky & Friends 2024 informacje

Festiwal Pawlina Whisky & Friends to niezwykła okazja do zdegustowania kilkuset alkoholi z różnych zakątków świata. W ramach zakupionego biletu otrzymujecie możliwość degustacji niesamowitego przekroju whisky, a także rumów, koniaków, ginów, calvadosów i innych mniej lub bardziej znanych alkoholi mocnych.

Pawlina Whisky & Friends to również szansa, by spotkać się z producentami i z pierwszej ręki dowiedzieć się o tradycjach, historii czy metodach produkcji.

Czekać będzie na Was ponad 60 wystawców i stanowiska, na których będą serwowane zarówno alkohole w ramach biletu oraz wyższe, bardziej limitowane edycje, dostępne za dodatkowo zakupione kupony.

W ramach sesji masterclass z naszymi producentami prawdziwi pasjonaci będą mogli jeszcze bardziej zgłębić wiedzę z wybranego tematu.

Dla miłośników cygar przygotowana zostanie specjalnie wydzielona strefa a na niej selekcja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych Cigar Aficionados.

Na naszych strefach koktajlowych będziecie mogli spróbować niezwykłych połączeń smakowych z ulubionymi trunkami.

 

VIII Edycja - Pawlina Whisky & Friends to naprawdę wiele atrakcji to również okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół i miłośników mocnych smaków.

  • Niepowtarzalna atmosfera
  • Ponad 60 wystawców alkoholi mocnych
  • Strefa cygarowa
  • Strefa koktajlowa
  • Degustacje Masterclass oraz wiele innych atrakcji.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też