Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Widowiska Stand-up Stand-up: Michał Pałubski & Jakub Poczęty

Stand-up: Michał Pałubski & Jakub Poczęty

Organizator: Marek Wojciech Projects

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Nowy program Michała Pałubskiego "Bardzo mi przykro BUBY już nie będzie" i nowy program Jakuba Poczętego "Zmieńcie mi planszę" na scenie Plac Nowy 1 w Krakowie. Stand-up Michał Pałubski  & Jakub Poczęty bilety już dostępne. 

Michał Pałubski

Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!


Michał porzuca dawne sceniczne kreacje, by w bezkompromisowym stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata.

Jakub Poczęty

Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. W

 

Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn